Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Folyo Çalışmaları !!! :)

Önerilen Mesajlar

İlk olarak Kırtasıyeden aldığım yapışkanlı Mat Siyah folyo ile başladım,3 Lira gibi bir maliyeti oldu :P.. Izgaralıkları folyo ile uzatarak ST tamponu havası verdim,Kendim yaptığım için gözüme güzel geldi siz ne düşünüyosunuz oda öenmli tabi :)

Öncesi

7332953-a5.jpg

Sonrası

5f27e0ac.jpg

Sislerin Beyaz Folyoyla kaplanması vb. gibi diğer uygulamalar daha sonra eklenıcek...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ellerine sağlık önceki halinden cok daha güzel olmuş :rolleyes: Bende düşünüyorum bu folyo işini ama bendeki makyajsız kasa alt ızgaraya cekmeyi düşünüyordum yapılması hakkında biraz bilgi verirmisin elim az cok yatkındır inş yapabilirim. İyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Sislerin olduğu parçayı folyo yerine boyatırsanız daha iyi olur düşüncesindeyim.Kapı içindeki boya kodunu tanıdık bir boyacıya verin gerisini o halleder,benim arka tampondaki siyah şeridi boyattım orjinal renkten hiç fark yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...

Yakışmış Benimde bu ve buna benzer yaptığım bir kaç eklemeler var. resimlerini yüklemeye çalışayım bakın bakalım. Yorumlarınızı bekliyorum. Resim boyutlarını düşürürken kalite biraz bozuldu tabi.

post-3628-0-58813800-1370967465_thumb.jp

post-3628-0-66479800-1370967471_thumb.jp

post-3628-0-11108900-1370967478_thumb.jp

post-3628-0-14707200-1370967964_thumb.jp

Oğuzhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.