Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Furkan Hava

Kasko ön Cam Değişimi Kaydı

Recommended Posts

Aracı alırken Axa F Kasko yaptırmıştım gelişli gidişli yolda karşıdan gelen araçtan fırlayan taş camda ufak bir çatlak oluşturdu, Kaskodan ön cam değişimi Tramere yansıyor deniliyor bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 saat önce, Furkan Hava yazdı:

Teşekkür ederim fiyat yazmayacak sanırım

Yaziyor fiyat tramerde.  Benim yansidi.. hatta neredeyse kaskoyu bozdu. Başka firmalar yüksek fiyat verdi. Gecen sene yaptirdigim firmada az yükselti fiyati150 mi 200 tl mi ne zamlandi. Düşmesi gereken yerde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ben Kaskodan iki kez cam değiştirdim. Hiç birisi yansımadı. Yansımadı derken 5664'e mesaj attığımızda çıkmıyor diye biliyorum. 

Hatta e devlet ya da sbm den (hangi siteden olduğuna emin değilim) tramer sorguladığımda da cam değişimleri görünmüyor ancak çift taraflı kazaların tutanakları görünüyor. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.