Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Sign in to follow this  
Serkan Bz

2015 Focus Sedan Bilmediğim Tuşlar.

Question

arkadaşlar kırmızı daire ile işaretlediğim yer ne işe yarıyor.düğmeyi çeviriyorum o konumada gelmiyor.birde sadece sis lambalarını nasıl yakabilirim far yanmadan.parklarla birlikte açılıyor öyle hoşuma gidiyor ama motoru stop edip kapıları kilitlediğimde sisler sönüyo parklar açık kalıyo.bi ayar varmı arabayı kilitlediğimde parklarda kapanması için veya istop ettiğimde.

Inked20191101_113727_LI.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Size kullanım kılavuzu verelim, diğer sorular için konu başlığına uygun yerlerde veya yeni konularda sorularını iletirsiniz, hala kalırsa 🙂 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.