Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Veysel Akbaş

Beli̇r Bi̇r Hiz Araliğinda Ti̇treme

Recommended Posts

MERHABA ARKADAŞLAR YENİ ÜYE OLDUM ARACIM 2006 MODEL FORD FOCUS C MAX OTOMATİK ARACIMI YENİ ALDIM 1 AY OLDU ARACIM 85 İLA 110 ARASINDA AŞIRI BİR SARSINTI VE TİTREME YAPIYO AYAĞIMI GAZA YÜKLENİNCE SARSILIYO GAZDAN AYAĞIMI ÇEKİNCE KESİYO HIZ SABİTLEMEDE 90 A ALIYORUM DÜZ YOLDA HİÇ BİR SARSINTI TİTREME YOK AZ BİR YOKUŞ DENKGELDİĞİNDE HEMEN TİTREMEYE BAŞLIYO YANİ YÜK BİNDİĞİNDE BUNU YAPIYO ARACIMIN OTOMATİK ŞANZUMANI YENİ REFİZE OLDU 7 USTAYA SORDUM KİMİ AKS KİMİ ROT BALANS KİMİDE TİRUBÜNDEN DİYE YANIT VERİYO ÖNCEKİ ARACIMI SAĞOLSUN USTALAR DENEME TAHTASI YAPIP 900 TL LİK MASRAFA 12 BİN TL LİK BİR ÜCRET HARCATTILAR ORASIYDI BURASIYDI DİEE BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELEN VARSA YARDIMCI OLABİLİRM

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.