Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Hakan Ona

2008 Multimedia Ve Navigasyon Sistemi için Yardım Lazım Arkadaşlar

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar, abilerim. Sizlere bir sorum olacak.  Geçen ay babam için 2008 focus  1.6 tdcı sw aldık. multimedia sistemine çok yabancıyım. araç almanya çıkışlı üstündeki teyp ve navigasyon için kullanılan sd kart orjinal. Fotoğraftaki multimedia sistemi hakkında verebileceğiniz bütün bilgilere ihtiyacım var. sd karta navigasyon yükleyeceğim ve bi şekilde usb bağlantısı yapmam gerekiyor. Neler yapılabilir ?747246173_WhatsAppImage2019-10-26at7_13_27PM.thumb.jpeg.24e0f9b330c049182a2e727e1f84ff1f.jpeg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Yakup Çağatay
      Güncelleme:  3. nesil Ford Focus aracınızın -dokunmatik ekranlı- SYNC 2 sistemi varsa bunun navigasyonunu aktifleştirmek mümkün. Piyasadan rahatlıkla temin edebileceğiniz bir OBD2 bağlantı cihazı ile (detayları okuyunuz) sistemde pasif halde duran yazılım aktif edilebiliyor. Detaylar aşağıdaki bağlatında yazmakta.

————————————————————————————————————————————————
      Merhaba arkadaşlar
      Aşağıda linkini verdiğim yerde Murat abinin iletini ve benim (son) yazdığım iletiyi görebilirsiniz. 
      Bu adamlar sağda solda bizim videolarımızı görünce bakın şöyle bir ürün var ister misiniz dediler.
      Bu ürünü ciddi olarak isteyenler kimler ? 
      Ne işe yarar ? Sol üstte bilgi yazan yere navigasyon yazar ve tıkladığınızda orjinal temaya benzer olarak yeni
      sistem çalışır ve daha fazla özellik katar sadece navi değil, detayları aşağıdaki dosyadan okuyabilir ve görebilirsiniz.
      Görsel koydukları için çevirmedim her şeyi, kafanıza takılan soru varsa buyrun.
      Nasıl eklenir?  Sync'e ek modül ekleniyor kesme biçme doğrama yok. Her kablo oem gibi.
      Sadece takıp çalıştırıyorsun o kadar.
      Adamların amacı orjinalliği kaybetmeden fonksiyonelliği arttırmak.
      Fiyat:
      Arkadaşlar 10 adet alırsak 320$/adet fiyatı var. Eğer 1-2 tane alacaksanız eğer TR distribütöründen almanızı tavsiye ederim dedi onlar ise CENMAX. Dileyen bu şirket bünyesinde bulunan Mr.Şener ile görüşebilir tek fiyat için.
      http://www.focusclubtr.com/topic/10051-focus-titanium-2015-navigasyon-yükleme/?do=findComment&comment=308299
      Dosya:  Nav.pdf
    • By Koray Eraslan
      Merhabalar benim focus 2011 aracım var. Bu araçlarda elm 327 kablosu ile eko mod vs açılıyormuş. Bende açmak istiyorum. Bunu açmayı bilen veya yardım edecek birileri varmı? Varsa çok sevinirim...
    • By Koray Eraslan
      Merhaba dostlar Trend x 2011 model arabamın çakmaklık çalışmïyordu sigortasının bozulduğunu gördüm çakmaklık 20 ampermiş. Sanayiye gitmek yerine şimdilik sis lambası sigortasını takıcaktım sis lambası yok arabada boş o yüzden sis lambasıda 20 amper takarken daha tam oturtmadan ucu deliğe değince küçük bir kıvılcım çıktı bunun sebebi nedir ? 
    • By Sencer Özbay
      Selamlar, aracıma bir süre önce Navitech Ax-1012R Navigasyon/Multimedia cihazı taktırdım. Aldığımdan beri 3 kere dondu. Reset almıyor. 2 kere yetkili servise götürdüm 2’sinde de hallettiler ama nasıl hallettiklerini kendileri de bilmiyorlar. 

Aynı problemi yaşayan var mı ? Gerçekten aldığıma pişman oldum.
    • By Koray Eraslan
      Merhabalar öncelikle forumda yeniyim bir sorum olucaktı
      Ford focus ll trend x lerde elm ile gizli özellikler açılıyormuş yoututebede gördüm adam hem kendisi cruise koymuş hemde özellikleri açmış özellikleri açma diye birşey varmı ? varsada nasıl yapılıyor ? kendimiz yapabilirmiyiz ? sanayide yapma fiyati nedir ? Bilgilendirirmisiniz...

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.