Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun.

Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir ve daha az reklam göreceksiniz.

Önerilen Mesajlar

Yenilikçi ve elektrikli yeni Ford Puma’nın seri üretimi, Ford’un Romanya’nın Craiova kentindeki üretim tesislerinde başladı.

Romanya'da, EcoSport ile birlikte seri üretimine başlandı. 

Tüm detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-puma-crossoverin-uretimini-baslatti/

Ford Puma Üretimi Başladı_3.jpg

Ford Puma Üretimi Başladı_1.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Çağatay, başlığı Ford, Puma Crossover’ın Üretimini Başlattı olarak değiştirdi
  • 1 ay sonra...

Müşterilere yönelik Ford Puma yüklü ilk tren, dün Ford’un Craiova tesisinden ayrıldı.

Teslimatlar planlandığı gibi ilerliyor; ilk tren Hollanda’ya giderken daha sonra İngiltere’ye gemiyle transfer söz konusu.

F16F1504-70CE-4869-9995-21C51DE079D3.jpeg

8A9C44C6-F1E3-4E2F-B1C1-98A7EA27AC99.jpeg

A4CC2EBB-EDA9-428E-AE5A-DE39E974BBA8.jpeg

B3C2593A-B320-4B49-9748-FF489ADDE0CC.jpeg

C6945216-1050-4DEC-96BF-F55D8C28EBD1.jpeg

30AC307E-F37E-4AF9-9875-CDD7B3DE9350.jpeg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yazan: Güray Balaban
      merhaba, puma style'da sürücü için kolçak standartta yok, aksesuarları da henüz tr de yok, resmini aşağıda paylaşıyorum güncel kasa fiestanın kolçağı olur mu? pasparları aynı kolçak da aynı mıdır?
    • Yazan: Yakup Çağatay
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım 😄  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Yazan: Yakup Çağatay
      Uzun yıllardır karşımıza gelemeyen bir kombinasyon, benzinli turbo besleme ve çift kavrama buna bir de ST-Line karakteri gelince sürüşten keyif almamak çok zor. İyi seyirler.

• Yazan: Rıdvan Eskici
      2014 Focus 3 1.6 tdci 115 Aracımın son bakımında akü değerleri düşük cıkmıştı usta kışı görmez dedi ve dediği gibi bugün aracı takviye ile çalıştırmak zorunda kaldım. Yeni akü alacağım biraz güclü olsun istiyorum (75A) start stop şeklinde Geçiyor benim aracımda start stop yok bu akü uyumlu mu taksak bi zarar verir mi ? Tecrübeli üyelerimizin bilgilerini bekliyorum teşekkürler 

• Yazan: Rıdvan Eskici
      Merhabalar 2014 focus 1.6 tdci titanium kullanıcısıyım d segmenti araçlara geçme düşüncem var 2018 model garantili temiz 1.5 tdci titanium Mondeo alma düşüncesindeyim bi kaç yere araç hakkında bilgi edinme amaçlı sordum fakat çok olumlu cevaplar alamadım ‘’ Servisten çıkmaz, arızası çok, sürekli arıza yapıyor parçası Pahalı uzak dur vb’’ gibi şeyler duydum bu konuda bilgisi olan üyelerimizden yorumlar bekliyorum ayrıca bu araçlar bu sorunlardan dolayı mi fiyat bakımından uygun yoksa otomatik olmadığı için mi 
  • Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.