Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Adaptif Cruise Control sorunu

ErcanD

Soru

selam aracımın Adaptif Cruise Control devreye soktuğumda frene basınca yani yarısına gelesiye kadar basınca devreden çıkıyor arkadaşımın aynı modelde aracı var onunkine frene basarbasmaz devreden çıkıyor fren musirden supelendim yeni alıp değiştirdim oda aynı eskisi gibi çalışıyor. yüksek hızda giderken bayağı girene basınca devreden çıkıyor buda benim morelimi bozuyor  bunu duzeltme yolu yokmu  bilen varmı bunun bir ayarı varmı aracım otomatik vites Ford Focus otomatik araç takip   sistemide var araçta 

benim aracın birde  manuel viteslisini denedim oda frene basarbasmaz devreden çıkıyor benimki neden böyle olmuyor

aracımda otomatik gaz fren şerit takip  yapma özeligide var elimle direksiyonda iptal ettimmi hemen çıkıyor

34 dakika önce, ErcanD yazdı:

ErcanD tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
10.04.2024 - 12:18 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Acc frene basınca devreden çıkmaz, normal hız sabitleme devreden çıkar. Frene dokunur dokunmaz stop lambası yanıyorsa, bence bi sıkıntı yok

Bu ifade yanlış olmuş, frene basınca hepsi devreden çıkıyormuş 🙂 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.