Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 1 Mikrofon Bağlama

Önerilen Mesajlar

İyi günler herkese forumda ki ilk konumu yazıyorum. 
Aracım MK 3 2013 style donanım aracıma başka bir araçtan çıkma sony sync teyp alıp bluetooth beyni ile montajını yaptım aktivasyonlarını tamamladım ancak mikrofon orijinalde olmadığı için bağlayamadım mikrofon bağlantısını sol direkten mi yoksa sağ direkten mi alabilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

IMG_0592.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mikrofonu bluetooth modülünün ilgili pinlerine bağlayacaksınız. Kablo diyagramına göre 5 ve 6 nolu pinler.

IMG-20161116-WA0027.jpg

Aşağıdaki konunun sayfalarında detaylar mevcut.

Kabloyu nereden taşıyayım diye soruyorsanız her iki sütündan da olur. Sağ taraf daha müsait bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl bir destek istiyorsunuz bilemiyorum. Bluetooth modülüne bağlanan 54 pinli sokete bağlantı yapacaksınız, soket kafasını çıkardıktan sonra. Göreceğiniz terminal 18'lik 3 sıradan oluşuyor. Bun terminaller 18x2 ve 18x1 olacak şekilde birbirine geçmeli, kaydırarak çıkarıyorsunuz. Yan taraflarında pin numararının başlangıç değerleri yazar. Uygun pin terminal ile buna göre bağlantı yapacaksınız.

Şöyle bir şeyden bahsediyorum. İnternetten bulduğum bir fotoğraf. Eğer hiç anlamadığınız bir konu ise profesyonel birinden yardım almanızı tavsiye ederim.

Screenshot_20240318_122343_Samsung Internet.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.