Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Teoman S.

Km ve Süre Kaydı Tutan Mobil Uygulama Tavsiyesi

Recommended Posts

Araçta kullanabileceğim; kontağı çalıştırdığımda süre ve km yi kaydedecek; kapattığımda sıfırlayacak bunu her defasında yapacak bir uygulama arıyorum. Geçmiş kayıtları ellede silebilirim. Eski WinCe multimedia ekranımda “olay günlüğü” adında navigasyon kaydediyordu. Buna benzer bir yöntem biliyor musunuz?

Her seferinde göstergeden sıfırlamam gerekiyor. Aylık tutmak istiyorum. Araç bilgisayar 2 yi sürekli sıfırlamak istemiyorum. Aylık log tutmak benim için iyi olacak. Yani uğraşmadan hazır verileri görmem gerek.

google maps location history kismindaN bakabilin abi.

yada yeni IFTTT ile aracin bluetutuna baglanma kopma surelerini google drive/ email vs yontemlerle kayit altina alabilirsin

Fuelio uygulamasında Yolculuk Kaydı diye bir özellik var. Onu deneyebilirsiniz. Aşağıdaki linkte yazdığım açıklamaya bakabilirsiniz. 

4 saat önce, Olcay Sert yazdı:

google maps location history kismindaN bakabilin abi.

Çalışıyor mu yav? 1 aydır pattes oldu forumlar yıkılıyor.

13 saat önce, Teoman S. yazdı:

Araçta kullanabileceğim; kontağı çalıştırdığımda süre ve km yi kaydedecek; kapattığımda sıfırlayacak bunu her defasında yapacak bir uygulama arıyorum. Geçmiş kayıtları ellede silebilirim. Eski WinCe multimedia ekranımda “olay günlüğü” adında navigasyon kaydediyordu. Buna benzer bir yöntem biliyor musunuz?

Golf kendi otomatik tutuyor. Burada yazdığımda epey tepki almıştım hatta dalga geçilmiştim.

Ford yeni kasada eksikleri tamamlar dedik. Kapı cepleri kaplanması autohold falan "bağzı şeyler"i düzeltmişler ama yol bilgisayarı hala aşırı derecede patates.. 

2 saat önce, Semih O. yazdı:

calisiyor gorunuyor 🙂 

image.png.3f4f1932e16f26e55d23f466decc2cb1.png

--1 dakika sonra eklendi--

dunki kayitta su

image.thumb.png.d7c5a6fe6595e6cd3f9c611ef98021c8.png

2 saat önce, Semih O. yazdı:

Bende hala çalışmıyor görünüyor. Hesaptan hesaba değişiyor galiba durum. 

image.png.51d76d2a627ed11c04b71691f1dede42.png

image.thumb.png.188d21ec9b9e17917a2ec569550c0a2b.png

Edited by Günal Y.
ekleme yapıldı

3 dakika önce, Günal Y. yazdı:

image.png.51d76d2a627ed11c04b71691f1dede42.png

bi gun oncesi calisiyor bendede pazartesi icin veri yok

29 dakika önce, Günal Y. yazdı:

25 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

bi gun oncesi calisiyor bendede pazartesi icin veri yok

Eylül başından beri düzgün çalışmıyor bende de. Google Support forumlarında da da birçok kullanıcı benzer durumda.

https://support.google.com/maps/thread/13391555?hl=tr

Evet konumuza gelsek 😄 Malum bende Android multimedia var. Derdim sadece her kontak açıldığında km ve süreyi kaydetmesi.... Fuelio yu deneyeceğim.

--4 dakika sonra eklendi--

Telefonda böyle saçma süre ve km çıkarmış. Ayrıca yanlış anlamadıysam bu ben google mapsi açarsam kaydedecek. Öyle değil onu istemiyom 

B28E0BA2-71C1-41A5-86F9-C5590A5B0A34.png

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Evet konumuza gelsek 😄 Malum bende Android multimedia var. Derdim sadece her kontak açıldığında km ve süreyi kaydetmesi.... Fuelio yu deneyeceğim.

--4 dakika sonra eklendi--

Telefonda böyle saçma süre ve km çıkarmış. Ayrıca yanlış anlamadıysam bu ben google mapsi açarsam kaydedecek. Öyle değil onu istemiyom 

B28E0BA2-71C1-41A5-86F9-C5590A5B0A34.png

Daha önce konuşmuştuk. Şu konuda çok övdüğümüz  android uygulaması hem gps üzerinden hızı gösteriyor hem süre ve km yi tutuyor. Rakım da gösteriyor. Ancak her seferinde başlatmak lazım. Daha doğrusu radyo madyo açınca arka plana düşüyor ve sonraki açılışta direk başlamıyor. Molaları da tutmuyor 

Hocam ozaman yüklemiş ama çalışmamıştı bende. Yine tekrar deneyeceğim. Teşekkür ederim. Aslında bu  istediğim bahsettiğim wince olan multimediada igo da vardı. Modlu igo bulup deneyim. Malum alana gidişte çok alternatif yol var. Her seçenekte 3-4 km fark var buda  1 ayda en az 40-45 km yapıyor oda tek yöne tekabul ediyor.