Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aracımda Akü değişimi gerekli mi

Alpay K.

Soru

İyi akşamlar aracımda test menüsünden akü durumunu kontrol ettim sizce değişme zamanı gelmismi akü Aralık 2017 alındı delphin marka.şu an sorunum yok ama beni bir yerde bırakmasın.günluk 40km kullanılıyor işe gidip gelmek için 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bildiğim kadarıyla kontak durumunda 12.4 V altı sağlıksız kabul ediliyor. 6 yılı da referans aldığınızda ben bu aküyü kullanmazdım.

Çalışır durumda 14.4V alternatörün düzgün çalıştığını gösterir sanırım ama günlük 40 km kullanmanız akü sarjı açısından çok bir şey ifade etmez. Akü kapasitesi belirli bir değerin altına düştüğünde dünya turu da atsanız o reaksiyon gerçekleşmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
22 dakika önce, Alpay K. yazdı:

işten geldikten 1 saat  sonra araç sicakken marş yaptım video cektim

akunun sarj kapasitesi oldukca dusmus, yeterli kullanima/sarja ragmen iyi sarj tutmuyor. bundan sonrasi biraz sans, soguk bir sabah mars basmayabilir bu seneyi cikartip seneye kisa kadar da goturebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

akunun sarj kapasitesi oldukca dusmus, yeterli kullanima/sarja ragmen iyi sarj tutmuyor. bundan sonrasi biraz sans, soguk bir sabah mars basmayabilir bu seneyi cikartip seneye kisa kadar da goturebilir.

Cevap için teşekkürler.yarın akü bakacağım.risk almayayim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.