Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

SsangYong TORRES 4x4

Önerilen Mesajlar

İzmir’den bugün şirkete alındı yarın gelince incelerim, patron şu an yolda söylediğine göre yakıt hariç çok memnun ne yol sesi ne rüzgar sesi var diyor süperb den sonra çok sessizmiş, 12 litre ile geliyorum dedi ama düşeceğini umuyorum😀

D129C16D-E92A-412B-8B8D-59717A141D5A.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Can.B yazdı:

Tank gibi araba kaportası hiçbir aracınkine benzemez çelik yoğunluğu en yüksek araç , ne kadara mal oldu hayırlı olsun , ikinci eli zayıf tabi...

Teşekkürler 2046.000 TL evet ikinci el zayıf deniyor ama biz aldıkmı uzun yıllar biniyoruz pek düşünmüyor satılır satılmaz, bugün bayide otururken 5 adet satılmış, ssangyong bu araçla çıtayı baya aşmış gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun hocam. Jeep tasarımlarına benziyor özellikle önden bakıldığında. Araç yeni olduğu için şuan gerçekçi tüketimin üstüne +1-2 litre koymak gerek. Rodajı bitince bu olması gereken seviyelere gelecektir. Ama gerçekçi yakıt tüketiminde bu aracın şehir içinde 10 litre altını görmesi çok zor bana kalırsa. Uzun yolda ise 8 litrenin altını kasarsanız ancak görebilirsiniz diye düşünüyorum. 6 ileri tam otomatik aisin şanzıman, 1.5 litrelik turbo benzinli motor + awd sistem ile zaten böyle bir makineden nispeten tutumlu bir yakıt performansı beklemek zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Hayırlı olsun hocam. Jeep tasarımlarına benziyor özellikle önden bakıldığında. Araç yeni olduğu için şuan gerçekçi tüketimin üstüne +1-2 litre koymak gerek. Rodajı bitince bu olması gereken seviyelere gelecektir. Ama gerçekçi yakıt tüketiminde bu aracın şehir içinde 10 litre altını görmesi çok zor bana kalırsa. Uzun yolda ise 8 litrenin altını kasarsanız ancak görebilirsiniz diye düşünüyorum. 6 ileri tam otomatik aisin şanzıman, 1.5 litrelik turbo benzinli motor + awd sistem ile zaten böyle bir makineden nispeten tutumlu bir yakıt performansı beklemek zor.

Teşekkürler bende şehir içi 10-12 litre yakar diye düşünüyorum yılda 15 bin km yapamaz bu araba o yüzden çok üzmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

Teşekkürler bende şehir içi 10-12 litre yakar diye düşünüyorum yılda 15 bin km yapamaz bu araba o yüzden çok üzmez.

Zaten böyle bir araba kullanıp da yakıtı çok düşünmemek lazım hocam. Hani baştan alırken zaten bellidir bu özelliklerde bir arabanın yakacagi yakıt. Az yol da yapılıyorsa sorun olmaz hocam. Tekrar hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabah ilk iş kullandım çok hoşuma gitti Bodrum da hava soğuk biner binmez direksiyon ısıtma koltuk ısıtmayı açtım sıcacık oldu sessiz sedasız bi kabini var, motor canlı gaza dokunur dokunmaz fırlıyor, kullandıkça ara ara yazıcam.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

49 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

sabah ilk iş kullandım çok hoşuma gitti Bodrum da hava soğuk biner binmez direksiyon ısıtma koltuk ısıtmayı açtım sıcacık oldu sessiz sedasız bi kabini var, motor canlı gaza dokunur dokunmaz fırlıyor, kullandıkça ara ara yazıcam.

Sana yeni oyuncak çıktı 🙂

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun , bol kazançlar getirsin. Şahsuvaroğlu Ssanyong bizim evin oarada. Bir ara kamyon kamyon geliyordu görüyordum bundan. Ben -doğru kelime mi ilmiyorum- ama kaslı avrupa tasarımlarındaki rafineliği bunda göremedim. Kaslı yapacaz diye gözümüze sokmuşlar. Lego gibi her yerinden bir şey çıkıyor. 

Elektriklisi 1,5 cvarında olacaktı . O geldi mi ? Yoksa tebliğe mi takldı.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Hayırlı olsun , bol kazançlar getirsin. Şahsuvaroğlu Ssanyong bizim evin oarada. Bir ara kamyon kamyon geliyordu görüyordum bundan. Ben -doğru kelime mi ilmiyorum- ama kaslı avrupa tasarımlarındaki rafineliği bunda göremedim. Kaslı yapacaz diye gözümüze sokmuşlar. Lego gibi her yerinden bir şey çıkıyor. 

Elektriklisi 1,5 cvarında olacaktı . O geldi mi ? Yoksa tebliğe mi takldı.  

amin abi teşekkürler, bizimde ön yargılarımız vardı ama gözümüzü karartıp aldım çok da hoşumuza gitti kullansan belki düşüncelerin farklı olur , elektriklisi daha gelmedi galiba .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güle gülle kullanın.

On 2/2/2024 at 9:36 AM, H. Cenk said:

Yandan o gri sütun LandRover Defender ın kamyonetten çevrilenleri gibi gözüküyor. Sanki kamyonetmiş de üstü kapatılmış gibim. 

image.png.637ffe97c0af30f8854e710d997b50dd.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.