Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kral Geri Döndü, yeni Ford Kuga

Önerilen Mesajlar

Mevcut 1,5 benzin ve 2,5 hybrid motorlarıyla, sync 4 ve 5G destekli çifte shark anteniyle geliyor. Çok teknik detay bende de yok, Yakup gelirse yazar artık 🙂 Bir kaç resim atayım.

image.png.3eea89ea3bcd2df83d8956ca1e6da6d1.png

Titanium

image.png.56f1c036a5589516ad8beb3763d05675.png

Active

image.png.ede769bd8311c71b4f813440aa411ece.png

ST Line

image.png.0ab003695101288b961e6e6783cdcb8c.png

İç tasarım

image.png.1a839c8e5c7d208de5826bc532a29f34.png

Resim tanıtım videosu:

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok çin işi görünüyor.. fiyat da çin işi olursa güzel olur. 

sync4 ve geniş ekran dışında ekstra albenisi yok. vites düğmesinin verdiği ferahlık hala bakii neyse ki. 

Şu kol dayamayı artık merc vs gibi yanlara açılan kapaklı daha elegan yapmalılar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben severim çinlilerin tasarımlarını. Cüsselerine inat büyük araba yapıyorlar. Şöyle simsiyah bi ST Line, gayet heybetli olmuş mesela, özellikle 20" cantlarla 🙂 Ön ızgara üstü ışıklandırma, tamponda büyük kromajlar ile biraz da yeni tiguana göz kırpmış. 

Araç Avrupada hybrid motorlarına güveniyor. Kuga, hybrid SUV segmentinde Avrupanın iyi satış yapan modeli (PHEV de 1 numara). 243 beygir bir versiyonu var ki, kırbaçla beni diyor 🙂 

Ama işte, hybrid motor 2,5 litre olduğu için, bizim ülkemizde uzaklarda bir hayal olarak kalıyor. Bizim gibi ülkeler için, 1,8 altı hybrid motora geçmesi lazım. 1,5 benzin ve tam otomatik ile yollarda pek göreceğimizi sanmıyorum, tüketimden kaybediyor.

image.png.0f8e83ec8ffa7bfa82b7b2a611981d2b.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu arka bagaj ve stop görünümünü de değiştirselerdi süper olurdu. Sanki arka 2021 ön 2024 gibi. Jantlar da daha agresif olabilirdi sanki. B suv gibi hepsi bir kalıptan çıkmış gibi duruyor. Güçlü olduğunu klasik çizgilerle belirten araçlar zamansızlık açısından da güzel bir izlenim veriyor.

Mehmet ANAZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Olcay Sert yazdı:

Gelince ne alamayacagimizi gormus olduk, tesekkurler Murat abi

gecen cmaxi bakima goturmustuk babamla, servis tarafinda otururken babama ben bir kugaya bakacagim dedim. servis danismanlari bence bakma daha iyi diyor 🙂 bayiide donen muhabbet bile boyle artik.

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.