Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Akü Voltajı Yükselirse Araç Çalışır Mı?

Berke Yılmazkaya

Soru

Merhaba 3.5 aracımda forscanle uğraşırken zaman geçmiş akü 11.1 e kadar düşmüş çalıştırıp biraz dolsun dedim fakat ufak bir kişneme yaptı ve çalışmadı sonra akü seviyesi 10.5 e düştü ve artık hiç kişneme yok aradan 1 saat geçti seviye 10.9 olmuş yarın akşama kadar 11.5 6 civarına gelse araç çalışırmı

akü fabrika çıkışlı 2015

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
31 dakika önce, Berke Yılmazkaya yazdı:

bir arkadaş diyorki görüntü olarak gelir marş basarsan gene aküyü zorlar çalışmaz diyor

Yarın çalışsa bile bu kış şartlarında olmadık bir anda/yerde vazifesini yapmak.

En iyisi yeni akü almak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Akü kendinden bekleneni fazlası ile vermiş. 5 - 6 yıl iyi bir kullanım ömrü olarak kabul edilir. Sizinki bunun çok üzerinde performans vermiş. Sürprizle karşılaşmamak için tez zamanda yenileyin akünüzü..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

kesin değişmeli.. bir akü 8 sene  gitmez..

yolda kalmamak için 5-6 yaşında değişmeli ki kars gibi soğuk iklimde nasıl gitmiş 8 sene şaşırdım doğrusu

biraz once DH de okudum, 2005 model audi a8 in 2004 model fabrikasyon akusu uzerindeymis. ariza kaydi atiyormus ancak hala calistiriyor arabayi. premiumlarda ozellikle bagajda/iceride olmasi ekstra uzatiyor omrunu ancak focus icin de 8 sene gitmez denilemez. yildan bagimsiz olarak akunun durumuna gore karar vermek gerek.

• Beğen 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
07.01.2024 - 02:58 tarihinde, Mehmet Demir yazdı:

kesin değişmeli.. bir akü 8 sene  gitmez..

yolda kalmamak için 5-6 yaşında değişmeli ki kars gibi soğuk iklimde nasıl gitmiş 8 sene şaşırdım doğrusu

Mehmet hocam 2001 Marea ELX almıştım sıfır olarak. Üzerindeki akü 8 yıldan biraz daha fazla gitmişti. Soğuk bir günde Eskşehir'e gidip kapının önünde arabayı park ettim Sabah marş basmadı ve orada değiştirdik. Sanırım kullanılan yerin iklimi de etkili. Hatay'da kullanmıştım hep. Bir de araç ithaldi akü de kaliteliydi herhalde.

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.