Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2024 zamları

Önerilen Mesajlar

Bazı markalar 2024 fiyatlarını açıklamış.

Corsa en son 1.190 bin lirayken 1.332 liraya çıkmış
Polo'nun en son hangi fiyatta kaldığını bilmiyorum ama 1.407 bin lira olmuş. ( öznel görüşüm rakipleri arasında bile bu arabaya bu para verilmez)

Astra'nın GS paketi en son 1.670 bin lirayken 1.816 bin liraya çıkmış.

Bayide fiyatlar ne olur, liste fiyatı üzerinden indirim yaparlar mı bilemiyorum ama görebildiğim kadarıyla son dönemdeki gibi kampanyalar 2024 modeller için yapılmazsa otomobillere ulaşım artık daha zor olur. Şu sıra elde kalan, indirimli fiyatlarda kalan 2023 stoklarından araç alabilenler şanslı olur. Ben Ağustos'ta ultimate Corsa'yı 1.135'e almıştım. 5 ayda 200 bin lira zam yemiş oldu.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Cenk Demirel yazdı:

Bazı markalar 2024 fiyatlarını açıklamış.

Corsa en son 1.190 bin lirayken 1.332 liraya çıkmış
Polo'nun en son hangi fiyatta kaldığını bilmiyorum ama 1.407 bin lira olmuş. ( öznel görüşüm rakipleri arasında bile bu arabaya bu para verilmez)

Astra'nın GS paketi en son 1.670 bin lirayken 1.816 bin liraya çıkmış.

Bayide fiyatlar ne olur, liste fiyatı üzerinden indirim yaparlar mı bilemiyorum ama görebildiğim kadarıyla son dönemdeki gibi kampanyalar 2024 modeller için yapılmazsa otomobillere ulaşım artık daha zor olur. Şu sıra elde kalan, indirimli fiyatlarda kalan 2023 stoklarından araç alabilenler şanslı olur. Ben Ağustos'ta ultimate Corsa'yı 1.135'e almıştım. 5 ayda 200 bin lira zam yemiş oldu.

pejo 2008 de opsiyon hariç 1800tl demiş. tiguan r line 2400 olmuş (vw'de halen 2023 model fiyatları var, 2024'e biraz daha koyarlar üstüne). Firmalar 2023'ü iyi satışla kapattılar. O nedenle kampanya konusunda acele etmezler bence. Stokçuların iptal ettiği siparişlerden ötürü çok sayıda araç kaldığı için, aslında iyi fiyata satıldı son dönemde. İlk 3 ay pek bir indirim olmaz. Sonra satamayanlardan başlar kampanyalar.

13 saat önce, Mehmet Demir yazdı:

0 araç ötv matrahları belli değil mi?

%80'e sabitlendi pratik olarak 🙂 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.