Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Güncelleme Sorunu

Hakan Akay

Önerilen Mesajlar

Cümleten Selamun Aleyküm

Aracı alalı 9 ay oluyor tüm sıkıntılarını çözdüm ama bu güncelleme sorununu çözemedim yardımcı olabilecek yada bu konu hakkında bi fikri olan var mıdır acaba 

1. resimde baya bi sürüyor böyle sonra 2. Resimdeki hatayı veriyor Wi-Fi bağlı internet sıkıntı da yok 

ford courier 1.5 tdci titanyum 2018 model 

IMG_5879.jpeg

IMG_5873.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çözülecek bir tarafı yok. Cihazların wifi bağlantı kapasitesi sınırlı. Zaten güncellemenin neyi değiştirmesini bekliyorsunuz bilmiyorum.Yeni bir özellik mi gelecek?

Bunlara bilgisayar  ya da telefon muamelesi yapmanın bir gereği yok bence. Sistemde bir sorun yoksa kullanın geçin, varsa da servis halletsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.12.2023 - 21:06 tarihinde, Semih O. yazdı:

Çözülecek bir tarafı yok. Cihazların wifi bağlantı kapasitesi sınırlı. Zaten güncellemenin neyi değiştirmesini bekliyorsunuz bilmiyorum.Yeni bir özellik mi gelecek?

Bunlara bilgisayar  ya da telefon muamelesi yapmanın bir gereği yok bence. Sistemde bir sorun yoksa kullanın geçin, varsa da servis halletsin.

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler ama bende bir şey beklemiyorum değişiklik adına ama böyle her aracı çalıştırdığımda çıkıyor bu o yüzden bi çözümü var mı diye sormak istedim herhangi bi muameleden değil varsa bi özelliği işimi kolaylaştıracak kullanırım o özelliği acemiyim ilk aracım pek bi bilgim yok bu tür şeyler konusunda tekrardan teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.