Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

SYNC 2 Versiyon Düşürme

Furkan Çınar

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Furkan Çınar yazdı:

yanlış yazmışım abi düşüremiyorum😂

Biraz daha açıklayıcı olursanız sorun nedir, neden versiyon düşürmek istiyorsunuz herkes için daha kolay olur. 3.10'dan 3.08'e autoinstall.lst dosyasında değişikli yapman gerekiyor. Neden düşürmeniz gerekiyor?

Forumda bir yerde paylaştım diye hatırlıyorum. Bulursam eklerim buraya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Semih O., başlığı SYNC 2 Versiyon Düşürme olarak değiştirdi

evet semih bey paylaşmıştınız ama o dosyada bir sorun vardı ekranda yeniden dokunmatik kalibrasyonu yapılması gerekiyor arkadaş benim paylaştığım video player uygulamasını yüklemiş olmuyor diye düşürüp yeniden yükliyecek ona özelden yazdım fakat mesajımı okumadı okusaydı yardımcı olucaktım kendisine 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Berke Yılmazkaya yazdı:

evet semih bey paylaşmıştınız ama o dosyada bir sorun vardı ekranda yeniden dokunmatik kalibrasyonu yapılması gerekiyor arkadaş benim paylaştığım video player uygulamasını yüklemiş olmuyor diye düşürüp yeniden yükliyecek ona özelden yazdım fakat mesajımı okumadı okusaydı yardımcı olucaktım kendisine 

forumlarin amaci insanlarin birbirine ulasip kendi aralarinda birseyleri halletmeleri degildir. ozel mesaj ozel konular icindir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Berke Yılmazkaya yazdı:

evet semih bey paylaşmıştınız ama o dosyada bir sorun vardı ekranda yeniden dokunmatik kalibrasyonu yapılması gerekiyor

Dosyada bir sorun yok. Ekran kalibrasyonunu bazı araçlarda yapmak gerekiyormuş. Ancak neden olduğuna dair bir fikrim yok. Benim hiç başıma gelmemişti. O da atla deve değil zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.