Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaput Tamir mi Değişim mi?

Mehmet Tunahan

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaşlar. Nereye yazacağımı bilemedim umarım sorun olmaz. Dün kardeşim kaza yapmış. Kaput bayağı bi ezilmiş. Çok şükür kendinde bir şey yok. Usta kaput çok uğraştırır çıkma bulup taksan daha iyi olur dedi ama bende söktürmek istemiyorum. Ama mecbursa eğer tabiki değiştireceğiz. Araç focus 2.5 resim aşağıda ekliyorum. Düzgün yapılır mı acaba değiştirmesek kurtarılabilir mi sizlere sormak istedim 

438774ef-feb9-4ba8-945e-d0ff64d39b0c.jpeg

ea31011c-bd17-4147-88d7-240f992926ce.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. 

Kaput düzeltmek istenirse düzeltilir ama usta uğraşmak istemez kş istememişte zaten. 

Bir ton macun basarlar ona sıcak soğuk derken boya çatlar bu sefer. Ön panelde de işlem gerekli zaten. Düzgün olması için düzgün bir kaput almanız yararınıza olur. Araç zaten kaza yapmış değişen olsa ne olur olmasa ne olur. 5mm macunla dahamı iyi olacak sanki. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.11.2023 - 17:00 tarihinde, Ogün Özemre yazdı:

Geçmiş olsun. 

Kaput düzeltmek istenirse düzeltilir ama usta uğraşmak istemez kş istememişte zaten. 

Bir ton macun basarlar ona sıcak soğuk derken boya çatlar bu sefer. Ön panelde de işlem gerekli zaten. Düzgün olması için düzgün bir kaput almanız yararınıza olur. Araç zaten kaza yapmış değişen olsa ne olur olmasa ne olur. 5mm macunla dahamı iyi olacak sanki. 

Doğru diyorsun hocam. Orjinal çıkma bakmaya başladım bende ama orjinal çıkmalar da berbat durumda bulabildiklerim. Bitane Ford yedek parça satan bi tanıdık vardı. Yan sanayi taktık kaputu dedi. 4000 fiyat söyledi. Orjinal temiz çıkma buldum bitane 13.500 diyor. Yan sanayiler nasıl olur axaba onu bilemiyorum hiç 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.