Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Led Far Önerir misiniz

Bülent Y.

Önerilen Mesajlar

2020 Kuga aracım için Osram Led ampul takmayı düşünüyorum. LEDriving HL isminde bir modeli var. 4 yılda garanti veriyorlar. 

Sormak istediğim bu ampuller far üzerinde kesme delme yapmadan mevcut yerine takılabiliyor mu? Karşıdan geleni kör etme durumu varsa tercih etmek istemiyorum? 

osram.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonradan takılan led ampullerin tamamı ışığı odaklama, kırma sorunu yaşıyor. Yağmurlu havalarda da ışık bozuluyor. Bunu yapmayan, Avrupa ülkeleri dahil Türkiye'de de onaylı ve satılan tek ürün Osram Nightbraker Led isimli ürün. Yaklaşık 3500-4000 lira arasında bir fiyatı var. Ama Osram sitesinde 2012-2019 model Kuga'lar için uygunluk mevcut gözüküyor. Sizinki yeni kasa olduğu için uymayacaktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende var. Hiç memnun değilim. Odak sorunu var Cenk beyin dediği gibi. Yağmurlu havalarda da görüş çok zayıflıyor. Benim far canlarım biraz soluk onunda etkisi olabilir tabi ama bundan önce kullandığım halojen night breakerlardan daha memnundum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Kutunun uzerinde bile yaziyor off-road only diye. Yola uygun bildigim kadariyla sadece Osram Nightbreaker var.

Valla üstad yazıyor demenize rağmen zor gördüm 🙂 Bu ne ince görüştür. Yorumlardan da anladığım kadarı ile bu sevdadan vazgeçiyorum. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Bülent Y. yazdı:

Valla üstad yazıyor demenize rağmen zor gördüm 🙂 Bu ne ince görüştür. Yorumlardan da anladığım kadarı ile bu sevdadan vazgeçiyorum. 

İlerleyen zamanlarda bahsettiğim Osram NB Led sizin aracınıza da uyumlu hale getirilip piyasaya sürülecektir diye düşünüyorum. O zaman geldiğinde ondan alabilirsiniz. Arada bir Osram'ın sitesinden uygun olan araçlar güncellenmiş mi diye bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.