Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ayak Altı Ambiyans Sorunu

Burak Can T.

Soru

Aracım 2013 Titanium paket.. Aracım gündüz-gece farketmeden ayak altındaki ambiyans yanıyor kapılardaki ambiyanlar gece olunca direk devreye giriyor. Aracı kilitledikten sonrada ayak altındaki ambiyanlar yanmaya devam ediyor. Önceden böyle yapmıyordu. Bu durum neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirseniz çok sevinirim.

2 saat önce, Burak Can T. yazdı:

Aracım 2013 Titanium paket.. Aracım gündüz-gece farketmeden ayak altındaki ambiyans yanıyor kapılardaki ambiyanlar gece olunca direk devreye giriyor. Aracı kilitledikten sonrada ayak altındaki ambiyanlar yanmaya devam ediyor. Önceden böyle yapmıyordu. Bu durum neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirseniz çok sevinirim.

MUHTEMEL ÇÖZÜMÜ..

Biraz elektrik bilgisinden yola çıkarak ayak altı aydınlatma ambiyası soketinde 3 çıkış bulunuyor. 1(+) 2(-) 3(şase) aydınlatmada 2 giriş var (+),(-) bu girişlerden (-) olanı çıkışlardan hangisine takmıştım hatırlamıyorum ama yerlerini değiştirince normale döndü.. Ben çözüme ulaştım. Çok şükür eskisi gibi çalışmaya başladı.

Bu arada çözüme ulaşmadan önce araç çoğu aksamlara 10 dk boyunca güç vermeye devam ediyor onu gözlemledim. 10 dk sonra gücü kesiyor.

Burak Can T. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 0 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Bu soru henüz cevaplanmamış

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.