Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Merkezi kilit problemi yardım lütfen

İzzet liman

Soru

Kolay gelsin aranıza yeni katıldım kafayı yemek üzereyim kumanda problemi için kaç tane elektrikçiye anahtarcıya gittim bilmiyorum ve şu an gösterge işlemcisinin sorunlu olduğunu söyledi bir tanesi tüm gün sanayide geçti ancak yedek bir gösterge ile eve geri döndüm kumanda problemi halen çözülmedi anahtar ile kodlamaya çalıştığımızda ses geliyor ancak anahtardan kodlama yapamıyoruz anahtar çalışıyor başka anahtar da denedik olmuyor eğer bu kadar basit bir şey ise ve insanlar bunu bilmiyorsa pes diyeceğim yardımcı olabilirmisiniz sadece bu konuda bildiğiniz biraz daha ayrıntı çok rica edeceğim 2007 tdci focus ghia aklına estimi çalışıyor merkezi kilit kısa aralıklar uzun aralıklarla değişiyor bir ara beyin problemli dediler elletmedim yardımcı olursanız nasıl hora geçer anlatamam

6ee86417-6c1c-4ae6-9194-c33e9cdc6ced.jpeg

c10bbc8b-7633-4a28-92ad-7d33e3372891.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 1 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.