Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MK2 Merkezi kilit problemi

İzzet liman

Soru

Kolay gelsin aranıza yeni katıldım, kafayı yemek üzereyim.

kumanda problemi için kaç tane elektrikçiye anahtarcıya gittim bilmiyorum ve şu an gösterge işlemcisinin sorunlu olduğunu söyledi bir tanesi. tüm gün sanayide geçti ancak yedek bir gösterge ile eve geri döndüm.

kumanda problemi halen çözülmedi anahtar ile kodlamaya çalıştığımızda ses geliyor ancak anahtardan kodlama yapamıyoruz. anahtar çalışıyor başka anahtar da denedik olmuyor. eğer bu kadar basit bir şey ise ve insanlar bunu bilmiyorsa pes diyeceğim. yardımcı olabilirmisiniz sadece bu konuda bildiğiniz biraz daha ayrıntı çok rica edeceğim.

2007 tdci focus ghia aklına estimi çalışıyor. merkezi kilit kısa aralıklar uzun aralıklarla değişiyor. bir ara beyin problemli dediler, elletmedim. yardımcı olursanız nasıl hora geçer anlatamam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Anahtarın yanında başka bir kumanda var mı frakansını etkileyecek veya baskılayacak.2001 focus aracımda vakti zamanında benzer bir sorun olmuştu, led kumandası vardı anahtarlıkta  aracın 1 mt yakınına gelmeyince açmıyordu kapıları.Kontak üzerinde tekrar programladıktan sonra evin balkonundan bile açıyordu. Bi deneyin belki düzelir. 

Focus Anahtar Kodlama (RadioFrekans 3 düğme)

1 – 6 saniye içinde kontağı 4 kere açıp kapatın. Kumanda moduna girilirse sinyal sesi duyulur.
2 – İkinci sinyal sesi duyulana kadar kumandanın herhangi bir düğmesine basın.
3 – Diğer kumandaları tanıtmak için sinyal sesinden 2 saniye sonra 2 numaralı işlemi tekrarlayın.
4 – Kumanda modundan çıkmak için kontağı açın ve kapatın.
5 – En fazla 4 kumanda tanıtılabilir.

Veya 

Ford kumanda kodlama prosedürü ise şu şekilde gerçekleşmektedir. Anahtar kontakta 8 defa açılıp kapatılır daha sonra araç Bip sesi verir ve kendini kilitleyip araç daha sonra kontak açık vaziyette kumandanın bir duşuna basılarak kumanda programlanır

Fatih S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cevap için teşekkürler ancak kodlamayı fenedim arabadan ses geliyor ancak anahtara basınca onay sesi gelmiyor bir kaç senedir çözemedim gitti durumu tavan aydınlatma içinde anten alıcısı varmış ama birde torpido altında bir alıcı daha problem nerde çözemedim denemediğim şey kalmadı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.