Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mk4 ST line ecoblue motor uyarı ışığı yaktı

Tuğra Yanık

Soru

Tatile diğer araçla gittiğimiz için 15 gün yatan Focus mk4 ST line ecoblue aracım bu akşam iş dönüşü motor arıza ışığı yaktı. Sesinde, çekişinde, motor ısısında sıkıntı yok. Yağ ve soğutma sıvısını kontrol ettim problem yok. Start stop çalışıyor. Ankarada önereceğiniz güvenilir özel servis önerisine açığım. 

20230829_172942.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

5.4 tüketimi görünce başka bir şey de gelmiyor akla açıkçası. Ben çoğu zaman şehirler arasında bile zor görüyorum bu değerleri 😁

Şunu da ekleyeyim. Arıza koduna bakmak da yine de fayda var. Akla ilk dpf geliyor, hele düşük devir, kısa mesafe söz konusu olunca. Yine de tedbirli olmak iyidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında günde 45 km yol yapıyor ama sürüşümde değişiklik oldu. Mayıs ayında ikinci aracımızı Subaru Solterra EV ile değiştirdik. Ona alışınca dizel araçta da çok sakin ve yumuşak bir sürüş stili yarattım kendime. O stil sayesinde tüketim çok azaldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Mayıs ayında ikinci aracımızı Subaru Solterra EV ile değiştirdik.

Güle güle kullanın 😊 Konudan çok çıkmak istemiyorum ama keşke bir konusunu açsanız. Çok bilinmeyen bir araç bence. Biz de bir şeyler öğrenmiş oluruz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
29.08.2023 - 20:39 tarihinde, Tuğra Yanık yazdı:

Ankarada önereceğiniz güvenilir özel servis önerisine açığım. 

Helvacı otomotiv var şaşmazda. Ekrem Helvacı ismi. Selamımı söyleyin yardımcı olur. İşi de kendisi de düzgündür. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.