Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

MK3.5 Bagaj Tuşunda Geri Görüş Kamerası

Kubilay G

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Bagaj açma braketini kameralı model ile değiştirsem, aracın kendi tesisatı üzerinden ELM 327 ile bu kamer görüntüsünü alabilir miyim? İnternette bir kaç yer var yapan bu işlemi. Aracın kendi tesisatı üzerinden kesme biçme olmadan, yazılımdan aktif ettiklerini yazmışlarlar. Bu konuda bilgisi olan var mı? 2-3 bin lira istiyorlar bu işlemi yapmak için. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Hangi modülde hangi ayarın değişmesi gerekiyor. Parça nereden alınabilir? Veya bu işlemi daha uygun fiyatlı yapan var mıdır? El ele verip bunu bir netleştirelim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 hours ago, Gürkan Çakıroğlu said:

Mutlu etmiyor...

Yaw yok ciddi sordum. Somut bir şey var mı yani. Atıyorum onda çözünürlük daha düşük, içine su kaçıp bozuluyor, düzgün sabitlenemediği için tipsiz gözüküyor  falan filan gibi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mertol Kip yazdı:

Yaw yok ciddi sordum. Somut bir şey var mı yani. Atıyorum onda çözünürlük daha düşük, içine su kaçıp bozuluyor, düzgün sabitlenemediği için tipsiz gözüküyor  falan filan gibi. 

Braket kenarlarından su alma vakalarını çok duymuştum. Piyasadaki kameralarda görüntü de orijinal kadar iyi değildi en son bıraktığımda.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mertol Kip yazdı:

Semih'in söylediklerine artı olarak ekran üst tarafta kayma/titreme sorunları da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 sene önce aliexpresten almıştım. çizgileri hareket eden tipten. o zamanın fiyatı 400 TL idi. Bagaj brakelet ile değiştirdim. ELM ile kamera özelliğini açmıştım.  Eskişehirde sadece 3 tane kablo bağlamak için fiyat sorduğumda 600 TL demişlerdi. kendim yapmaya karar verdim. Rus forumlarında kablo bağlantı şemaları var. oraya bakıp kendiniz yapabilirsiniz. benim araç Titanyum. bagajın sağ kısmına kadar bağlantı geliyor. diğer taraftanda elektrik almak gerekiyor. şu an hatırlamıyorum üzerinden zaman geçtiği için. orjinal değil ama ne su alma, ne titreme gibi bir durumla karşılaşmadım çok memnunum. otomatik park özelliği sensörlerde de sıkıntı olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, Özcan Çakar yazdı:

2 sene önce aliexpresten almıştım. çizgileri hareket eden tipten. o zamanın fiyatı 400 TL idi. Bagaj brakelet ile değiştirdim. ELM ile kamera özelliğini açmıştım.  Eskişehirde sadece 3 tane kablo bağlamak için fiyat sorduğumda 600 TL demişlerdi. kendim yapmaya karar verdim. Rus forumlarında kablo bağlantı şemaları var. oraya bakıp kendiniz yapabilirsiniz. benim araç Titanyum. bagajın sağ kısmına kadar bağlantı geliyor. diğer taraftanda elektrik almak gerekiyor. şu an hatırlamıyorum üzerinden zaman geçtiği için. orjinal değil ama ne su alma, ne titreme gibi bir durumla karşılaşmadım çok memnunum. otomatik park özelliği sensörlerde de sıkıntı olmadı.

kablo her arabada yok benim 2017  çıkmadı, iş uzuyor diye başka zamana bıraktık.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.