Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
uğur özsabır

Alınık: Sony Bdv 9200w

Recommended Posts

İletişim Bilgileri

İletişim Kanalları: forum içi msj

Beklenen Karşılık Aralığı: max 2250 tl

Alınacak Ürün Hakkında

arkadaşlar bu sistemin 2. elini almayı planlıyorum. https://www.sony.com.tr/electronics/hepsi-bir-arada-sinema-sistemleri/bdv-n9200w-n9200wl

fakat malum sitede avr ve hoparlör setleri mevcut bu fiyat aralıklarında.

gelin görün ki bu işlerden de hiç anlamıyorum bu 2. el setler yerine bu kompakt seti almak daha mı mantıklı ?

daha evvelden de forumda birkac arkadaşın bu konulara hakim olduklarını okumuştum. sizlerden ricam beni bilgilendirirseniz veya tavsiye verebilecek olursanız memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

Burası ilan yeri soru sormak için modifiye bölümü mevcut. Lütfen bu yönde forumu kullanmakta dikkat edelim. Konuyu kapatmak zorundayım, hangi yönde talep varsa o yönde başlık ve içerik ile yeniden konu/konular açabilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.