Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Ibrahim Yapıcı

Sync 2 F8 Eu Navigasyon Kartı Hazırlamak

Recommended Posts

Eren bey forumda yeni olduğum için size mesaj atamadım.bendede 2015 titanium var.nasıl yükleyebiliriz navigasyonu yardımcı olurmusunuz?

7 saat önce, Serkan Bz yazdı:

Eren bey forumda yeni olduğum için size mesaj atamadım.bendede 2015 titanium var.nasıl yükleyebiliriz navigasyonu yardımcı olurmusunuz?

Forumda yükleme yöntemi zaten var. 

--0 dakika sonra eklendi--

Benim araçta orjinal navigasyon ve navigasyon kartı mevcut ancak harita eski. Buradaki dosyalara baktığımda 30Gb üstünde yer kaplıyor ancak bendeki orjinalinde 5GB dan daha az dosya var. Sanırım bende ki sadece TR dosylarını içerirken buradaki tüm avrupa dosylarını içeriyor olabilir diye düşünüyorum. Yeni kart almadan kendi orjinal kartıma sadece güncel TR harita ve ses dosyalarını aktarmanın yöntemi var mı acaba?

14 dakika önce, Aşkın K. yazdı:

Benim araçta orjinal navigasyon ve navigasyon kartı mevcut ancak harita eski. Buradaki dosyalara baktığımda 30Gb üstünde yer kaplıyor ancak bendeki orjinalinde 5GB dan daha az dosya var. Sanırım bende ki sadece TR dosylarını içerirken buradaki tüm avrupa dosylarını içeriyor olabilir diye düşünüyorum. Yeni kart almadan kendi orjinal kartıma sadece güncel TR harita ve ses dosyalarını aktarmanın yöntemi var mı acaba?

Söylediklerinizin tamamı doğru. Türkiye haritası yaklaşık 4 GB,  Avrupa haritası 27 GB civarında. Türkiye için zaten çok fazla seçenek zaten yok en güncel harita G3 olarak yayınlandı, sizinki G2 ise arada 1 yıllık fark vardır. Örneğin sizin kartınız G2 ise, sdcard.key dosyasını değiştirmeden kartı silerek üzerine G3 atabilirsiniz. Aynı mantık F7, F8 için de geçerli.

G2 ya da G3'ten Nuance > VCA > data > TRT klasörünü F kodlu SD kartlarda aynı konuma kopyalayarak Türkçe sesli komutları da kullanabilirsiniz.

On 10/1/2019 at 9:01 PM, Eren Deniz Karaman said:

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

263fe334-a909-4269-bec3-d67da316e626.jpg

Eren Bey merhaba, ben de yeniler kervanındanım malesef henüz mesaj atamıyorum🙂 mert.c.t@gmail.com mail adresim. Bu hafta sync güncelleme ve nav yükleme, haftaiçi de kartı yapma ve aktif etme planım var. Yardımcı olursanız kart konusunda çok sevinirim 🙂 

1.10.2019 - 21:01 tarihinde, Eren Deniz Karaman yazdı:

İbrahim Bey sağolsun çok yardımcı oldu. Ben de yapamayan arkadaşlara seve seve yardımcı olacağım hem navigasyon kart hazırlamada hem de navigasyon aktivasyonunda. Yardım isteyen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.

263fe334-a909-4269-bec3-d67da316e626.jpg

Eren bey merhabalar, benimde aracımda bulunan sync 2 için Navigasyon eklentisini aktif etmeye ihtiyacım var tabi teknik olarak mümkünse birde car play Aktivasyonunu çok istiyorum ama ne böyle bir teknik imkanım var(kablo vs) ne de araca zarar vermeden yapabilecek teknik bilgim, bu konuda yardımcı olabilmeniz mümkünmüdür acaba, teşekkür ederim.

7 saat önce, Serkan A yazdı:

Eren bey merhabalar, benimde aracımda bulunan sync 2 için Navigasyon eklentisini aktif etmeye ihtiyacım var tabi teknik olarak mümkünse birde car play Aktivasyonunu çok istiyorum ama ne böyle bir teknik imkanım var(kablo vs) ne de araca zarar vermeden yapabilecek teknik bilgim, bu konuda yardımcı olabilmeniz mümkünmüdür acaba, teşekkür ederim.

Ankara'da olsanız bizzat ilgilinirdim. Tarif etmemi isterseniz mail adresimden ulaşın. erenbdeniz@gmail.com

Konuyla ilgili mail gönderdim Eren bey, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

merhaba eren bey,

benim aracımda G3 harita kartı mevcut. bazı yerler navigasyonda görünmüyor. F8 harita kartının daha güncel olduğunu düşünüyorum. F8 harita bilgileri yardımınıza ihtiyacım var. yeni üye olduğumdan özelden yazamadım. mail adresim: mustafa_suna@hotmail.com size mail attım. ilgilenirseniz çok sevinirim.

Konuyu düzenleyip kişisel adresleri kaldırıyorum. Arkadaşlar spam yemek istemezsiniz herhalde. Forum kurallarına uymanız dileğiyle.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.