Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Karanlikta Arac Acilinca Farlar Acilabilir mi

Berke Yılmazkaya

Soru

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Mk3.5 kasada far sensoru varsa follow me home ve leave me home özellikleri mevcut. Aracın kadranindaki ekrandan açılıp kapatilabiliyor. Farların yanacagi süre de ayarlanıyor. Titanium kasalarda böyle en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kapı açılınca olanı ben görmedim, sadece parklar açar. Neden diye de merak etmişimdir aslında. Motoru çalıştırırken araç ekstra güç çeker. Beklemede aracın aküden yediği düşünülürse; olumsuz risklere yol açmasın diye sadece kilitlemede devrede olması yeterli denmiş olabilir. Ya da zaten bildiğin yerdesin, arabayı açarken, gerek yok da denebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aslında olmalı bence. Uzaktan kumandayla kapıyı açınca önünü gösterir işte. Follow me home un tersi. Ama anahtarı ele geçirenin arabayı bulmasını da kolaylaştırır ama onu dörtlülerin yanması da kolaylaştırıyor. Amaaan derde bak 🙂

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
31 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Kapı açılınca olanı ben görmedim, sadece parklar açar. Neden diye de merak etmişimdir aslında. Motoru çalıştırırken araç ekstra güç çeker. Beklemede aracın aküden yediği düşünülürse; olumsuz risklere yol açmasın diye sadece kilitlemede devrede olması yeterli denmiş olabilir. Ya da zaten bildiğin yerdesin, arabayı açarken, gerek yok da denebilir. 

a4 acmiyor muydu? ben aciyor diye hatirliyorum. aktif etmek gerekiyor olabilir tabii.

17 dakika önce, Mertol Kip yazdı:

Follow me home un tersi.

adi da leaving home olmasi lazim  🙂 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

hiç dikkat etmemişim. tiguandan da emin değilim. bakayım akşam, merak da ettim şimdi.

internetten baktim varmis, hatta bazen calismiyor filan diyenlere aku zayifsa aktif olsa bile calismaz demisler.

farlar otomatikte olacak. leaving home acik olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18.07.2023 - 14:05 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

internetten baktim varmis, hatta bazen calismiyor filan diyenlere aku zayifsa aktif olsa bile calismaz demisler.

farlar otomatikte olacak. leaving home acik olacak.

tiguanda anahtarı açınca da açılıyormuş farlar. dün akşam aklıma gelince denedim, açıldı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
59 dakika önce, Berke Yılmazkaya yazdı:

far sensörü var zaten arabayı kullandıktan sonra giderken follow me oluyor ama ben yanına giderken far sensörü yardımıyla anahtardan kilidi açınca yansın istedim 3.5 titanium aracım

O da oluyor hocam. Anahtardan kilit açma tuşuna basınca farlar yanıyor. Eğer yanmıyorsa göstergedeki bilgi ekranını biraz kurcalayın. Ayarlar kısmında olması lazım. Oradan yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.