Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2015 Ford Focus Bijon Somunu Önerisi ?

Can.B

Soru

Beyler Selam , aracımın bijonları hep şişmiş zor sökülüyor komple 20 adetini de değiştirmek istiyorum , nette satılıyor ancak satılanlr kalite olarak iyi değil gibi paslanma yapıyor 2-3 ay içinde orjinalleride çok pahalı tavsiyeiz nedir bu konuda ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
17 saat önce, Can.B yazdı:

Beyler Selam , aracımın bijonları hep şişmiş zor sökülüyor komple 20 adetini de değiştirmek istiyorum , nette satılıyor ancak satılanlr kalite olarak iyi değil gibi paslanma yapıyor 2-3 ay içinde orjinalleride çok pahalı tavsiyeiz nedir bu konuda ?

https://www.n11.com/urun/ford-c-max-b-max-bijon-somunu-n11337-7807059?magaza=dkmotors

Ben C-Max aracıma bunlardan 20 adet alıp takmıştım. Yaklaşık 1,5 yıl kullandım. 6 şubatta araç pert oldu ve o zamana kadar sorun çıkarmadı. Paslanma olmadı. Eğer söküp takarken dikkat edilirse sorun olmayacaktır. Özellikle havalı tabancayla sökülüp takılmamalı.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizim araçlardaki somunlar aslında normal paslanan somunların kaplamalı hali. Tabanca ile takıla söküle zaman içinde kaplamaları soyulduğu için şişiyor sanıyoruz. Ben sanayide herhangi bir yedek parça dükkanından kaplamasız alıp, lastikçide komple değiştirtmiştim. Aracı satana kadar 2 yıl sorunsuz kullanmıştım. Sadece satın alırken 3 kuruş fazla verin, paslanmaz olanı alın derim... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Can.B yazdı:

https://www.n11.com/urun/ford-c-max-b-max-bijon-somunu-n11337-7807059?magaza=dkmotors

bu linktekini aldım 1 haftada kenarlardan paslandı 

Çok ilginç. Bir haftada nasıl paslanabilir ki. Takarken çok mu hırpalamışlar acaba?

Ben de N11 den ama başka bir satıcıdan almıştım. C-Max aracım için. Alınış tarihi yazmakta. 6 şubata kadar hiç paslanma yoktu.

20 li paketti aldığım.

bijon.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Fikret Ö. yazdı:

Çok ilginç. Bir haftada nasıl paslanabilir ki. Takarken çok mu hırpalamışlar acaba?

Ben de N11 den ama başka bir satıcıdan almıştım. C-Max aracım için. Alınış tarihi yazmakta. 6 şubata kadar hiç paslanma yoktu.

20 li paketti aldığım.

Darbeli makina ister istemez zarar veriyor sokup takarken hocam. malzeme kalitesiz olunca sonuc bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.