Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ekran Açılmıyor.

Sedat T.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar 2023 model hybrid titaniumX focus aldım. Aracın 12inclik multimedia ekranı  sabahları ilk çalıştırdığmda açılmıyor. 10-15 dk sonra kendiliğinden açılıyor. Ancak gün içerisinde bir daha sorun çıkarmıyor. Ertesi sabah yine aynı şekilde. 15 gün sonra garanti için servise gidince göstericem ama neden böyle yapar bu. Geri vitese takınca kamera gelmiyor, klima ayarı vesaire 10-15 dk hiç birşey yapılmıyor. Kara ekran karşımda. Başına gelen olduysa bi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Screenshot_2023-06-04-12-55-44-279_com.miui.videoplayer-edit.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Selamun aleyküm arkadaşlar hayırlı geceler yaklaşık 11 ssat yoldayım bu süre içinde multimedya da sorun yoktu gerek radio ve telefondan bağlanarak müzik dinlemesi yaptım 1 saat aracı durdurup dinlendim sonra aracı çalıştırınca önce siyah ekran 2-3 sefer kontağı aç,kapa yapınca geri vitesde takılı kalmış tuşlar ileri geri sarma yapıyor müzik çalıyor ama ekran değişmiyor ne yapmam lazım 

20230619_003643.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Resetleme yapın, düzelmezse servise...

teşekkür ederim. 4 saat böyle devam ettikten sonra 1 saat  moladan sonra arabayı tekrar çalıştırdım ve düzelmiş oldu kendi kendine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
18.07.2023 - 10:45 tarihinde, Semih O. yazdı:

Sorunu çözebildiniz mi?

Eğer bana soruyorsanız. Araç yaklaşık 20-25 gündür serviste. SYNC ünite değişimi önerdi otosan araç mühendisleri , parça TR de yok almanyadan gelecekti dün geldi. Test yapacaklar bu hafta içi haber verirz dediler.

• Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.07.2023 - 17:48 tarihinde, Sedat T. yazdı:

Eğer bana soruyorsanız. Araç yaklaşık 20-25 gündür serviste. SYNC ünite değişimi önerdi otosan araç mühendisleri , parça TR de yok almanyadan gelecekti dün geldi. Test yapacaklar bu hafta içi haber verirz dediler.

Sync modülü değişti ve sorun çözüldü.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.