Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Stop Lamba Civatasi

Hüseyin B.

Soru

Merhabalar. 2005 model C-Max Aracımın stop lamba tarafında kaportalık iş nedeni ile arka stop lamba söküldü

iş bitiminde sorunsuz şekilde teslim aldım sanıyordum  Lakin stop lambasını yerine takarken plastik uzun somunu aşağıya düşürmüşler ben görmedim. Aracı teslim alıp Elektirikçiye.patlak bir ampulu değiştirmek için gittim. Stop lambası sökülürken baktık alttakı uzun plastik somun yok yerine ufak somun sıkmışlar . O somunu  sökerken elektirikçide onu düşürdü aşagıya. Şaka gibi

Böyle sorun başına gelen oldumu? Düşen parçalar nereye gidiyor?  Nasıl alınabilir Bagajdaki bakalitleri açtık orada yok.

"Önem sırasına göre"

1. Sorum o düşen nesneler araç için (dolayısıyla biz içinde) tehlike oluştururmu herhangi bir olası kablo w.s zarar verirmi

2.ses w.s yaparmı

3. Düştüğü yeri bulamazsak piyasada bulunabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

1. Sorun oluşturmaz. 

2. Ses yapar ama rahatsız edecek kadar yapmaz. Duymazsınız bile. 

3. Piyasada bulunur. Bulunmasa bile uydurulur. Bir tornacı size aynı işlevi gören benzerini uygun fiyata yapar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.