Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Haydar Varol

2000 Model Focus 1.6 Ghia Seyir Halinde Stop Etme

Question

Merhabalar. Forumunuza yeni katıldım başlıkları inceledim ama benim sorunuma benzer bir şeyle karşılaşmadığım için konu açmak gereği duydum.

 

Arabamın sorunu şöyle, şuan sadece 5 saniye çalışıp stop ediyor. Aynısını 15 gün önce de yapıyordu çekici sırtında 2 sanayi gezdim. çözülür gibi oldu. Beyinci birşeyler yaptı paramı da aldı ama ne yaptığından haberim yok. Senin beyinde (ecu) sorun yok dedi. Düzelir gibi olmuştu 15 gün götürdü bu şekilde ama şimdi durum bu. Başlarda seyir halinde ufak teklemeler vardı. Yanliş anlaşılmasın yavaşlarken, debriyaja basınca ya da ışıkta beklerken değil, araba 5. vites 3000 devirde giderken bile birden kendini kapatıyordu. Düzde ya da yokuş asağı iniyorsam bir süre toparlıyor sonra sorunsuz devam ediyordum ama yokuş çıkıyorsam mutlaka duruyordu. Bazen de çok şiddetli sarsıyordu. Ama başta da söylediğim gibi şuan sadece 5 saniye çalışıp duruyor.

 

Buji Buji kablosu değiştirdin mi diye soracaksınız biliyorum inanın öyle zorda kaldım ki şuan ona bile param kalmadı kaç tane usta gezdim. şuan mecburen kapının önünde yatıyor arabam.  

 

Böyle bişey yaşayan ya da duyan varsa lutfen fikirlerinizi esirgemeyin. Bir de Beyin hakkında bilgisi olan varsa lütfen çok çok rica ediyorum sadece birkaç soru sormak istiyorum 😨😓😓

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.