Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Sign in to follow this  
Muhittin Kadıoğlu

Döşeme Bi̇ti̇şleri̇ Ve Deformeleri̇

Question

Arkadaşlar merhaba 

Aracımın ne olduğu önemli değil diye düşünüyorum zira tüm fordlarda aynı özensizlik söz konusu. Araçların üst döşemelerini takip ettiğinizde bitiş noktaları mesela ön cam ve tavan birleşim noktasına baktığınızda döşeme kumaşının sabitlenmediğini bildiğiniz atlet kumaşı gibi kalktığını göreceksiniz. oraya bir kıstırma şeridi herhangi birşey var mı bilen var mı ? umarım anlatabilmişimdir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Bu sorunu çözmek için Ford forumuna da gerek yok mantıken 🙂 Tavan kumaşı yapışkanlıdır zamanla deforme olduysa tekrar yapıştırılır. Döşemecilere danışın özetle sıkıştırma olayını gözükmeyecek şekilde nasıl yapacaksa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.