Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

• 0
İsmail Gür

Sync Sistem Hatası

Question

merhabalar

2012 focus 3 aracimda bulunan sony den sync uygumalara veya sync ayarlar menusune girmeme izin vermiyor bu konuda yardiminizi rica edecegim

araci aldigimda uzerinde dokunmatik bi multimedya sistemi vardi ve aldigim kisi bana sony arizali oldugundan bunu taktim dedi ama zaman icerisinde dokunmatik multimedia sisteminin aracin bazi ozelliklerini kullanmama izin vermemesinden ve dokunmatiginin ariza vermeye baslamasindan dolayi sony ses sistemine gectim ama telefon eslesmesi icin sync giris yaptim ve telefonu tanittim sonrasinda rehber aktarimi ve usb baglantisi icin girmeye calistigim da sync menulerini secebiliyorum ama giris yapamiyorum buna sync media ve sync telefon dahil bende heralde sony arizali diye dusunerek internette bi arkadastan neredeyse sifira yakin bi sony sistem aldim ama bunda da aynisini yapti ilk taktigimda sync girdi ama cikip tekrar girmek istedigimde izin vermiyor hata da vermiyor sanki ok tusu ise yaramiyormus gibi seciliyor gri oluyor ama icine girise izin verkmiyor bunun nedeni nedir acaba bi fikri yada bilgisi olan olursa mutlu olurum simdiden tesekkurler

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Bu gibi durumlarda klasik yaptığımız kutup başını söküp takmak ama senin aracın eski sahibinden kalma bir arıza olduğunu söylüyorsun.

Telefonu bağlamayı ve konuşma yapmayı sağlayabildin mi?

Modül arızası olma ihtimali var gibi görünüyor.

• 0

Kutup basini soktum simdi telefona baglandi ama kapatip tekrar denedim yine yapmadi 

Modul dediginiz bluetooth modulumu? Yoksa sync in ayri bir modulu mu var? 

• 0
3 saat önce, İsmail Gür yazdı:

Kutup basini soktum simdi telefona baglandi ama kapatip tekrar denedim yine yapmadi 

Modul dediginiz bluetooth modulumu? Yoksa sync in ayri bir modulu mu var? 

2012 yılı 2.yarısından sonra üretilen araçlar sync1, öncesi Bvc. Sizin araçta hangisi var onu tespit etmek gerek.

Her ikisinin de ayrı modülü var evet.

• 0

SYNC varmış demek ki menüde yazdığına göre, arkadaş iki ayrı sistem mi var diye düşündü.

Sync dediğimiz şey de Bluetooth'a ek şeylerin gelmiş halinin yeni ismi. 

• 0

Evetxiki ayri sistem var diye dusunmustum demek degilmis peki bu modul aracin neresindedir cikma falan bulup denesem en azindan ondan mi diye