Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus 2011 Collection Bilinmeyen Özellikler

Aydın Barut

Önerilen Mesajlar

Peki bu kumandadan acma dugmesine tek basışta sadece ön kapı acılmasını nasıl iptal edicez denedim acma dugmesinde sadece surucu kapısı acılıyo diğer kapılar 2. Basmada acılıyo

Lütfen üyeliğinizi size gönderilen özel mesaj'a tamamlayın aksi halde üyelik iptal edilecektir.

Kitapçığınızda bu bilgi varsa düzeltilir yoksa olmaz. Bana sorarsanız böyle kalsın özellikle büyük şehirlerde olası kapkaç vb şeylerde sadece sizin kapınız açılacağı için güvenlik daha üst seviyede kalacaktır. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...

Bu bilinmeyen bir özellik mi bilmiyorum ama, araçla 1 saat kadar aralıksız yol gittikten sonra kapılar açık olsa bile bagaj kapağı dışardan açılmak istendiğinde kapalı oluyor. ( Bu yüzden sürekli alışveriş merkezlerinde sorun oluyor, unutuyorum :) )

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Özgür Çelebi yazdı:

Bu bilinmeyen bir özellik mi bilmiyorum ama, araçla 1 saat kadar aralıksız yol gittikten sonra kapılar açık olsa bile bagaj kapağı dışardan açılmak istendiğinde kapalı oluyor. ( Bu yüzden sürekli alışveriş merkezlerinde sorun oluyor, unutuyorum :) )

1 saate gerek yok, sanırım belli hız üstüne çıkınca kilitliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.