Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Radar programı

İsmail Kontbay

Önerilen Mesajlar

10 kusur sene once denemistim bir daha kullanmadim.

kameralar icin zaten tabela yok mu? benim gittigim guzergahlarda birden fazla ve kocaman kocaman oldugundan ihtiyac duymadim.

seyyarlar zaten anlamli degil benim icin, o an olup olmadigi belli olmadigindan. 

bir de ben limite sabitleyip gidiyorum, o da etken. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Radar cezaları çok artmış dün 1.979 tl yemişim hiç görmedimde nereye pusmuşsa bu cihazlar iş görüyor mu ki

Cihaz kullananlar memnunuz diyorlar ama cihaz yasal değil cezası çok. Benim dediğim radarboot diye bir program hem navigasyon hem uyarıcı olarak iyi seyyar radarlarda diğer kullanıcıların bildirimi ile oluşturulmuş .sellektör yapmanın teknolojik hali.

14 saat önce, Ozan Kar yazdı:

10 kusur sene once denemistim bir daha kullanmadim.

kameralar icin zaten tabela yok mu? benim gittigim guzergahlarda birden fazla ve kocaman kocaman oldugundan ihtiyac duymadim.

seyyarlar zaten anlamli degil benim icin, o an olup olmadigi belli olmadigindan. 

Biraz hızlı gidince tabelalar gece pek işe yaramıyor ani fren yapmak gerekebilir.geçen ki uzun yol seyahatimde ceza yedikten sonra konuşurken arkadaşlarla duydum bu programı ben beğendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, İsmail Kontbay yazdı:

Cihaz kullananlar memnunuz diyorlar ama cihaz yasal değil cezası çok. Benim dediğim radarboot diye bir program hem navigasyon hem uyarıcı olarak iyi seyyar radarlarda diğer kullanıcıların bildirimi ile oluşturulmuş .sellektör yapmanın teknolojik hali.

Biraz hızlı gidince tabelalar gece pek işe yaramıyor ani fren yapmak gerekebilir.geçen ki uzun yol seyahatimde ceza yedikten sonra konuşurken arkadaşlarla duydum bu programı ben beğendim.

Bir sonraki yola çıkışımda deneyim bakalım teşekkürler 🤗

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Radarbot'u uzun süredir kullanıyorum. 

Çok da faydasını gördüm.

Hız tespit kameralarının yerini ve hızını söylüyor ve genelde doğru.

Seyyar radarları da diğer kullanıcılar işaretlemişse uyarıyor. Ama sorunlu genelde, yolun karşı tarafında olabiliyor, yerini terk ettiği halde varmış gibi gösteriyor, yeterli giriş yapılmamışsa hiç göstermeyebiliyor, yani çok güvenilir değil.

Ama özetle yararlı bir uygulama, ben ücretli versiyonunu kullanıyorum bu arada.

18 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Ben de öyle ama çoğu yerde limitin ne olduğunu gösteren tabela yok. Göreceli meskun mahalden geçen bölünmüş yol, 50'mi, 70'mi, 110'mu belli değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Ben de öyle ama çoğu yerde limitin ne olduğunu gösteren tabela yok. Göreceli meskun mahalden geçen bölünmüş yol, 50'mi, 70'mi, 110'mu belli değil.

Benim kullandigim guzergahlarda (Izmir-Ankara, Izmir-Denizli, Ankara-Denizli, Bolu) oyle degildi. Asagidaki gibi devasa ve birden fazla tabela vardi hep. 2013 ya da 2014 de Banaza yeni kurulmustu, giderken flashi yedim 1 hafta ses cikmayinca donuste de yavaslamadim, sonra ikisi birden geldi 😄 bi daha kameradan yemedim. Dedigim gibi guzergah farki olabilir.

image.png.7f11fd182e55b6224a1b871a2eb8a3b4.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Radarbotu ben ilk çıktığından beri kullanıyorum, ama premium ücreti aylık fazla bence ücretsiz takılıyorum. çoğu zaman doğru çalışıyor. 

07.05.2023 - 21:39 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

120 küsürle girmişim abi ya pusu yemişiz 🙂

121 ile yemiştim. bide o zaman hız sabitleme ile gidiyordum. göstergede ford'lar gibi sapma vardır diye, ama opelde gösterge ne ise hızımızda o imiş 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Olcay Sert yazdı:

Radarbotu ben ilk çıktığından beri kullanıyorum, ama premium ücreti aylık fazla bence ücretsiz takılıyorum. çoğu zaman doğru çalışıyor. 

121 ile yemiştim. bide o zaman hız sabitleme ile gidiyordum. göstergede ford'lar gibi sapma vardır diye, ama opelde gösterge ne ise hızımızda o imiş 🙂

Premium'un farkını anlamış değilim ben, zaten bedavada da ötüyor.

Ama son Ankara'dan gelişte radarbot ile maps aynı anda açıktı, maps rotayı düzgün algılamamıştı, yani yol üzerinden değil de kesik kesik gösteriyordu, biri kullanılırken GPS'i diğer tam kullanamıyor mu acep

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.