Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Yakup Kuru

16 Focus 1.6 Tivct Lpg Li 3. Yıl Bakimi

Recommended Posts

Merhabalar aracımın garantisi devam etmekte bu yüzden servise götürdüm iki defadır lakin LPG takıldığı icin motor garantisi devre dışı olduğundan servise götürmenin de bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Bu sene 3. Yıl bakımı normalde 45 bin ama bnm araç 30 binde. En son ki bakımda yağ hava polen filtresi bujiler değişti tabi yağ da. Bu sene polen değişmesinin gerekli olmadığını düşünüyorum.( Samsun çok sıcak olmadığı  icin) bu sene kendim yağını yağ hava filtresini alıp bir ustaya değiştirmeyi dusunuyorum. Lakin hangi yağı hangi marka filtreleri almam gerektiğini bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Edited by Yakup Kuru

Guest
This topic is now closed to further replies.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.