Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Hndwood" Hobi,Tamirat,Tadilat,Tanıtım Herşey Bu kanalda...

Mehmet Çallı

Önerilen Mesajlar

@Burçin Denizalp 'in konu başlığını görünce aklıma geldi.Bende bir konu başlığı açayım dedim.Bilen arkadaşlar vardır.Ufak çaplı bir hobi atölyem var.Bir süredir fırsat buldukça yaptığım şeylerin videosunu çekip youtube kanalıma yüklüyorum.Hiç huyum değildir ama bir youtuber atasözüyle cümlemi sonlandırayım.Arkadaşlar kanalıma abone olmayı,bildirimleri açmayı ve beğen butonuna basmayı unutmayalım :zha:

Kanal linki:  https://www.youtube.com/@hndwood

Son video:

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Eline sağlık Mehmet, yine gelip kurcalamak isterim atölyeyi 🙂

Teşekkürler hocam.Yaz geliyor, buralarda olursun nasıl olsa.Beklerim.Ateşe birşeyler atıp,buz gibi arpa suyu içeriz :içelim:

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Teşekkürler hocam.Yaz geliyor, buralarda olursun nasıl olsa.Beklerim.Ateşe birşeyler atıp,buz gibi arpa suyu içeriz :içelim:

Öhömmmm ööhhöö   

8 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

abone

İşlem tamam:)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Burçin Denizalp yazdı:

Öhömmmm ööhhöö   

Herkese kapım açın Burçin'im.Bu taraflara sürekli geliyorsun.Kanalına birde Çallı'yı ziyaret diye bir video çek :yeah:

12 dakika önce, Burçin Denizalp yazdı:

İşlem tamam:)

Ben senin kanalı takipteyim zaten 👍

1000 abone sınırını geçmene az kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Herkese kapım açın Burçin'im.Bu taraflara sürekli geliyorsun.Kanalına birde Çallı'yı ziyaret diye bir video çek :yeah:

Ben senin kanalı takipteyim zaten 👍

1000 abone sınırını geçmene az kalmış.

Benim Ege seferleri artık çok azaldı, projem bitti bitiyor ama yeni yolculuklar sırada 🙂

Denk getiririm inşallah çok uzun zaman oldu görüşmeyeli 😉 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam sevecegim tarzda bir kanal, abone oldum. Zaman icinde tum videolari da izlerim 🙂 

Bu arada bildirimleri acmanin bir dogrudan bir faydasi oluyor mu? Yani bir abone videoyu her iki durumda da izliyorsa bildirimleri acmasi ile acmamasi arasinda bir fark var mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Tam sevecegim tarzda bir kanal, abone oldum. Zaman icinde tum videolari da izlerim 🙂 

Bu arada bildirimleri acmanin bir dogrudan bir faydasi oluyor mu? Yani bir abone videoyu her iki durumda da izliyorsa bildirimleri acmasi ile acmamasi arasinda bir fark var mi?

Abonelik için teşekkür ederim.Bildirim açık olursa video paylaşımı olunca telefonun bildirim ekranına bildirim düşüyor.Yeni video paylaştı diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Abonelik için teşekkür ederim.Bildirim açık olursa video paylaşımı olunca telefonun bildirim ekranına bildirim düşüyor.Yeni video paylaştı diye.

kanal sahibi acisindan sormak istemistim 🙂 yani benim bildirim acmam sana ekstra bir sey sagliyor mu (videoyu izleme ihtimalini arttirmasi disinda)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

kanal sahibi acisindan sormak istemistim 🙂 yani benim bildirim acmam sana ekstra bir sey sagliyor mu (videoyu izleme ihtimalini arttirmasi disinda)

Haaa 😄  Bende bilmiyorum ki ekstra birşey sağlıyormu.Konunun başında dediğim gibi huyum değildir abone olun,bildirim açın vs demek.Videolarımın hiç birindede demedim şimdiye kadar öyle birşey.Geyik olsun diye yazdım burayada youtuber sloganını 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim sana öneri. Bir cihazı sökerken çıkan parçalarla vidaları düzenli ve sıralı koy. 

16833161504581180100267203109936.jpg

Aslında tamir işini seviyorsan kendine hem ek gelir hem de video içerikleri üretmen için bit pazarlarına gidip ürünler alabilirsin. Örnek bende 2 tane dik süpürge var. Birisi elektrolüx ergorapido diğeri rowenta. Elektrolux ün arızası adaptörünün bozuk olması çıktı. Alfığım fiyat 80 tl. Satsam 500tl net. Adaptör de bit pazarından 20tl. Maliyet 100tl. Rowenta beleş. Pilleri ölmüş değiştirdim cillop. Piller nereden geldi? Eski laptop bataryalarından. Test ettim taktıklarımı senin videodaki aletten yapıp. Daha önce 60 a aldığım elektrolux ergorapido süpürgem vardı eski modeldi sattım 350tl ye. 12v bataryası vardı. Ama kalem pil 10 adet. Ben 18650 ile değiştirip bms devresi atmıştım. 120m2 evi 2 kez süpürüyordum. İşin özü daha çok tamir içerikli videolardan devam

Burası da benim atölyem. 

16833171237218455307003808517689.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.