Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Adem Uçak

Ford Servisi Yazılım Yenileyebilir Mi?

Question

Selamun aleyküm,

Aracımda rolanti sorunu vardı ve sürekli dalgalanıyordu ve ustam tokat da sanayide bir elektronikçide  aracıma yazılım atılırsa düzeleceğini söyledi ve yazılım attılar iyileştirme yazılımı deniyormuş yazılım atıldı sorun çözüldü rolanti sorunu ortadan kalktı ama aracın çekişi performansı hissedilir şekilde düştü bağırıyor ama gitmiyor araba her usta aynı şeyi söyledi baskı Balata yeni değişti her şeyi yeni değişti Ankara’da bi tanıdık motorcu arabanın enjektörleri kısık dedi yazılımdan sonra aracım bu hale geldi vites değiştirmede bile araç yığılıyor. Eski haline dönderin yazılımı iptal edin dedim ama geri dönüşü olmadığını söylediler 

ford servisinde yazılım atılıp düzelir mi yada başka türlü nasıl sorun gider yardımcı olur musunuz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Hocam bize aktarılan bilgi yeterince sınırlı bizden çözüm beklemeyin boşuna, servisinize giderseniz kuşkusuz çözüm bulacaklardır. Başlığınızı da düzenliyorum. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Hemşehrim slm,

Enjektör püskürtme değerleri vardır.Yazılımla bunu değiştirmiş olabilirler.Bizim forumda konusu vardı.Bir bak istersen.Belki senin sorununa çözüm bulur.Ayrıca memleketim Tokat a da ayrıca slm olsun.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.