Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Sign in to follow this  
Osman Aslan

1.5 Tdci Powershift şanzıman i̇lk Kalkışta Vuruntu Sesi

Question

Merhaba arkadaşla 2016 model 1.5 tdci otomatik focus aracımı dün çalıştırdığımda önce araba iyice bi salladı kendini çalışmadı sonra stop etti tabi bu arada ben durdurmaya çalıştım durmadı. tekrar bastığımda çalıştı fakat bu seferde d ve r ye atınca kalkışta sallantı yaparak kalkıyor giderken hiçbir sıkıntı yok hızlı bir şekilde kalkınca da sallantı yapmıyor. şanzımancıya gösterdim kavrama gitmiş dedi 5 bin ile 7 bin arası masraf olur dediler düne kadar hiçbir sıkıntı yoktu başına böyle bişey gelen var mı veya konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.