Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Karavan Hakkında Her Şey

Kerem Bozdoğan

Önerilen Mesajlar

22 saat önce, Olcay Sert yazdı:

o degilde bu kamp alanlari ucretleri cok olmus beya, bi tanidik kamp acti dost isi bile pahali. bu seneyi otoparkta gecirmekte istemiyorum avrupa yakasinda tavsiyelere acigim

Geçen sene senelik 50000 civarı bir rakam istiyorlardı. Bende düşünüyordum aslında koymayı ama 250000 civarlarında küçük hobi bahçeleri var onlardan satın almak daha mantıklı. En azından mülk sahibi olursun. Birde her seferinde farklı bir yere gitmek bana daha cazip geliyor. Gebzede bir kamp alanı açılıyor kampanya yapmış adam. Baya cazip fiyatları ama sana çok ters. Arzu edersen atayım sana numarasını. 

Bu haftasonu Karavanist karavan fuarı olacak. 

6-14 ocak arası açık olacak. Ben iş yoğunluğundan dolayı bugün gidemedim. Ama yarın ve önümüzdeki haftasonu orada olacağım inşallah. Gelmek isteyenler için davetiye linkleri kapanmış. Ancak Fuarın katılomcılarkmdam Megacell WhatsApp üzerinden yardımcı oluyor. Numarasını bırakıyorum gelmek isteyenler gönül rahatlığı ile davetiye için yazabilirler. 

Megacell Fatoş hanım. 

05354722818

Screenshot_2024-01-06-08-23-46-737_com.android.chrome.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Megacell

Önder beyden aldım zaten ürünleri, bugün bi arkadaşla altını üstüne getirdik biz söküp takacak gibiyiz.

kamp alanının güzelliği ortam oluşması, bide haftasonu için nereye gitsek derdi olmuyor

ama genede bi risk alıp otopark ve gezi yapsam mı diyorum kararsız kaldım arkadaşda ilk ay böyle bi daha ki aya normal fiyattan yaparım dedi bakacağız artıkın 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Olcay Sert Trafo sistemini iptal edin. Gereksiz enerji kaybı yaratıyor. Aküden Linkteki ürüne çıkış ver. Tüm 12v aksesuarları uygun amper de bucak sigortalar ile bağla.

Panelden mpptye 40a

Aküden pozitif baraya 50a sigorta kullan. 

https://allestock.com/collections/karavan-marintekne-urunleri/products/araba-karavan-tekne-marin-10lu-led-ikaz-isikli-bicak-tipi-sigorta-kutusu-10-ad-sigortali-10-yollu-ato-atc-bicak-sigorta-blogu

Bende bu aşağıdaki sigortalardan var. 

https://a.aliexpress.com/_oF0d61K

Kapalı havalarda panel verimliliği düşük kalır. Zorunlu hallerde akünü güvenle şarj etmek için bu aşağıdaki cihazı kullanabilirsin. Dc dc converter bu cihaz. Havensis yada electro zirvenin cihazlarına yüksek bedel ödemene gerek yok. 

Bu cihazı arkadaşımın taşınabilir güç kaynağı kutusuna uyguladım. 60ah lifepo4 aküyü şarj ediyoruz acil durumlarda. Gayet başarılı bir şekilde işini yapıyor. 

8-40v to 13.8v 20a tercih etmelisin. 

https://a.aliexpress.com/_oCewJR6

Ogün Özemre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

05.01.2024 - 09:58 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

o degilde bu kamp alanlari ucretleri cok olmus beya, bi tanidik kamp acti dost isi bile pahali. bu seneyi otoparkta gecirmekte istemiyorum avrupa yakasinda tavsiyelere acigim

Ben de tam bu karavancıları ne yapmalı diye düşünüyordum 😛 Sahil yolunda otoparklara doldular. Bu iş böyle olmaz bence. Haftasonu park yeri zaten sıkıntı oluyor. Belediyeler yer yapsın, sahilden kaldırmak lazım karavanları.

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Ben de tam bu karavancıları ne yapmalı diye düşünüyordum 😛 Sahil yolunda otoparklara doldular. Bu iş böyle olmaz bence. Haftasonu park yeri zaten sıkıntı oluyor. Belediyeler yer yapsın, sahilden kaldırmak lazım karavanları.

Kartal Maltepe kesiminde gerçekten öyle bence makbuz yazılıp yediemine kaldırılmalı iki günden fazla duranı

4 saat önce, Semih O. yazdı:

Murat abiyi karşınıza almayacaktınız, hadi bakalım 😄

Murat abinin mekanlar gerçekten öyle biz otopark ararken millet beleş tepe peşinde

19 saat önce, Ogün Özemre yazdı:

Dc dc converter bu cihaz. Havensis

Aldım Havensis🙂

sigorta paneli almam lazım ama Çin’den çok uzun zamanda gelmez mi

Olcay Sert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Olcay Sert yazdı:

Kartal Maltepe kesiminde gerçekten öyle bence makbuz yazılıp yediemine kaldırılmalı iki günden fazla duranı

Murat abinin mekanlar gerçekten öyle biz otopark ararken millet beleş tepe peşinde

Aldım Havensis🙂

sigorta paneli almam lazım ama Çin’den çok uzun zamanda gelmez mi

10 gün civarı gelmişti benimkiler. Acelesi yoksa bekle derim. Acelen varsa borda marinede var o sigortalardan. 

19 saat önce, Semih O. yazdı:

Murat abiyi karşınıza almayacaktınız, hadi bakalım 😄

Adam yerden göğe kadar haklı. Bizde pazar günü fuar dönüşü sahile indik bostancıdan sahilde bir salep içelim dedik. Ceplerde park edecek yer kalmamış. Bu kadarı hak ihlaline giriyor. Hem şarabı içicen hem başın dönmeyecek nerde öylr bolluk. Karavanların kesinlikle kaldırılması lazım. Ama karavancılara yerde göstermeleri lazım. Ben Pendik ve Tuzla belediyelerine defalarca yazdım. Olmusuz cevap bile yazmadılar. O kadar uzaklar konudan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.