Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 2 Sesli Komut İngilizce Sorunu

Mehmet YILDIRIM

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar;

Yeni Focus 2015 aldım. Sync 2 eski sürümdü güncelleme yaptım. 3.10 sürümüne güncelledim ama sesli komut ingilizceye döndü. Normal dili Türkçe seçtiğimde sesli komut dosyaları bulunamadığı için sesli komut İngilizce olacaktır uyarısı veriyor. Bunu Türkçe yapma imkanımız yokmu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkçe sesli komut desteği olmayan bir dosya ile güncellemeyi gerçekleştirmişsiniz. 

3.10'dan daha yeni bir sürüm olmadığı için autoinstall.lst dosyasını 3.10'u tekrar yükleyecek şekilde düzenleyerek Türkçe dil dosyalarını içeren paket ile tekrar yükleme yapmanız gerek. (Forumda mevcut)

Uzun zamandır uğraşmadığım için şu an şunu yapın deme şansım yok. Fırsat bulup dosyalara bakabilirsem buraya yazarım. Daha önceden yazmış olabilirim, forumda Sync 2 ile ilgili konulara bakmanızda fayda var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih Bey Merhabalar; Söylediğiniz üzere forumdaki dosyaları buldum. Ancak autoinstall.lst doayasını nasıl düzenleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. 

10.03.2019 - 11:26 tarihinde, Semih O. yazdı:

Murat abinin verdiği dosyayı doğrudan yükleyemezseniz. Aşağıda paylaştığım dosyayı yüklemeyi deneyin, yüklemezse 3.08’e geri dönüp tekrar yükleme yapmanız gerekecek.

https://yadi.sk/d/yvL5WXI33ETnhw

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fırsat bulduğumda, autoinsall.lst de yapacağınız düzenlemeye bakıp paylaşacağım. 

Üzerinden 4 sene geçmiş,  yanlış yönlendirmek istemiyorum, ne olduğunu hatırlamıyorum. Daha garanti olan aşağıdaki dosyaları kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mehmet YILDIRIM Aşağıdaki konu içerisinde bulunan 3.10 Türkçe dil paketli dosyayı indirin.

Kök dizinde bulunan autoinstall.lst dosyasını aşağıda paylaşmış olduğum dosya ile değiştirin ve yükleme talimatlarına uyarak tekrar kurulum yapın. Bir sorun yaşarsanız tekrar konuşuruz.

autoinstall.lst

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih Bey merhabalar dediğiniz şekilde dosyaları indirip birleştirdim ve kurulumu tamamladım. Ancak ekran ters gibi dokunmatik işlem yapmaya baladı. Setting bölümüne girmek için Setting yazısının karşısına basmam gerekiyor. Galiba ilk dosyalarda sorun olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dosyalarda bir sorun yok. Dokunmatik ekran kalibrasyonu yapmanız gerekiyor.

Tuşları yanlış hatırlamıyorsam, CD çıkarma ve ileri (>|) tuşuna aynı anda basarak, test menüsüne gireceksiniz. İlk olarak ses testi gerçekleşecek bir test menüsü açılacak.

Ardından geri (|<) tuşuna basılı tutarsanız ekran kalibrasyonu başlayacak.

Burada belirtilen noktalara dokunarak ekranı kalibre edebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda bir örnek var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.