Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

  • 0
Kemal Şenyayla

Aux çıkışı Bağlantısı

Question

Arkadaşlar merhaba ;

Daha önceden defalarca sorulmuştur ama benim sorum biraz farklı 🙂 Şöyle ki malum ünlü  Çinli siteden teybin arkasına jack ile uyumlu olduğunu düşündüğüm ve satıcıdan teyit edip aldığım bir aparat var.Ne yazık ki bu bağlantı kablosu Sony teybe uyumlu değil. Bu aparatı ya da bağlantı kablosunu 2.5 kasa 2008 focus aracımda ki sony teybin arakasına bağlantı yapıp ön tarafa aux girişi yapabilir miyim ?

 

Bizim sony teyp arka soket jackı ve Çin'den almış olduğum bağlantı kablosu ;IMG_1257.thumb.jpg.5d2e65ddf723682d50553727b2228f0b.jpg 

 

IMG_1256.jpg

1.JPG

2.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.