Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus mk2.5 gündüz ledi bağlantısı

Önerilen Mesajlar

Hayırlı günler sayın forum sahipleri 2010 mk2.5 focus titanyum araca sahibim selamlamalı kayar gündüz sinyal ledi takacağım şase ve sinyali almak kolayda gündüz ledini nerden alacağım bilemedim herkes park lambasından demiş ama benim istediğim aracı uzaktan kumandayla açınca ledler yansın istiyorum fakat parklar sadece içeriden konsoldan açılıyor benim istediğimin olması için nereye bağlamam gerekiyor ?şimdiden teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gunduz fari parka baglanmaz, aksine parklar yandiginda gunduz fari sonmelidir/kisilmali.

gunduz bile karsidaki surucunun dikkatini cekme amacli olan far, gece (parklar acikken) karsidaki surucunun gozunu deliyor.

sadece sase sinyal ve birde besleme kablosu mu var? 

eger oyle ise kontaga bagli bir besleme ve park kullanilarak 5 bacakli role ile kontak acik park kapaliyken yanacak sekilde baglanmali. bu senaryoda kumandadan acinca yanmasi cok zor tabii.

eger bu sekilde ise daha akilli modulu olanlara bakin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Ozan Kar yazdı:

gunduz fari parka baglanmaz, aksine parklar yandiginda gunduz fari sonmelidir/kisilmali.

gunduz bile karsidaki surucunun dikkatini cekme amacli olan far, gece (parklar acikken) karsidaki surucunun gozunu deliyor.

sadece sase sinyal ve birde besleme kablosu mu var? 

eger oyle ise kontaga bagli bir besleme ve park kullanilarak 5 bacakli role ile kontak acik park kapaliyken yanacak sekilde baglanmali. bu senaryoda kumandadan acinca yanmasi cok zor tabii.

eger bu sekilde ise daha akilli modulu olanlara bakin.

Şasi sinyal led 3 kablo var ama benim istediğim kumandadan kapıları açınca yanması karşılaması zaten içeriden açacak olduktan sonra  selamlamalı animasyonlu almanın ne anlamı var,benim öğrenmek istediğim kumanda ile kapıları açıp kapayınca hangi bölümlere elektrik geldiği gittiği yer önemli değil sigortadan alırım elektriği

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.