Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

m3 Çıta Focus2 sedan'a yakışır mı ? Girelim Görelim :)

Önerilen Mesajlar

Daha önceden foruma evo tarzı spoiler hakkında fikirlerinizi almak istemiştim ki kimse güzel olur demediği için m çıta aldım montajını yaptım...

Beyaz arabada daha hoş duracağına eminim ama bence fümede bile hoş durdu...Şimdi aklımda başka plan yok aracım sade ve güzel benim gözümde fakat egzoz ucu olabilirmi ki diyorum :)

Resimlerimiz :

068.jpg

069.jpg

084.jpg

Buda uzaktan görüntüsü :)

083.jpg

Fikir verme açısından ekledim : bana maliyeti kargo ile 22 Lira oldu... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmuş....teşekkürler paylaşımın için....

not:enson resimdeki arkada asılı çamaşırlar senin kirlilerinmi.... :)

:D

Hay Allah .. Yakalandık :)

Resimlerde çok belli olmuyor ama gerçek insan gözüyle bakıldığı zaman gayet hoş tavsiye ederim :D

Emre V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acil yay ister :)

Bolunun yolları bildiğin gibi değill Ogün abi son zamanlar.

Yay konusu benim için imkansız gibi bişey kaldı ki ben vermeyi düşünmem sanırım.Ama haklısın leylek gibi havada geziyoruz :)

Lastik alıcaz malum yaz geldi , Slip atmakdan korkuyorum yazlık lastiklerle .. Arka atıvericek gibi geliyor bazen virajlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ucu kestirirsen tamponu karartırsın. Dizel araç bu Erkanım :kıhkıh: Kara duman spec :hıh:

abi iyi hatırlattın bak..

uygun zamanda video çekecektin EGR iptali ile ilgili hala bekliyoruz valla...En azından nerde olduğunu nasıl söküldüğünü bilsek çıkarırı temizleriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.