Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tampondaki Boya Çatlağı Nasıl Giderilir?

Doğukan Özçelik

Önerilen Mesajlar

Merhaba abiler arkadaşlar, arabamın arkasında çatlağa benzer şeyler var ben kendimce pasta cila yaparak yok etmeye çalıştım ama geçmedi neden oluyor bunun gibi çizikler anlamadım. Diğer konun da araba beyaz olduğu için yakından bakıldığında üzerinde toz gibi üzerine yapılmış gibi duran şeyleri komple pasta cila yaptırsam gider mi ? 

"Canlı olarak görüldüğünde ve fotoğraflar çok belli olmuyor ama görünce düzelsin  istiyor insan" Umarım fotoğraflarda görünüyordur.

IMG_4573-18-07-19-11-25.jpeg

IMG_4574-18-07-19-11-25.jpeg

IMG_4572-18-07-19-11-25.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pastayla geçmez bunlar.Aracınızı park ederken farketmeden vurmuş olabilirsiniz.Yada tam tersi aracınız park halindeyken başkası vurmuştur.Bu çatlaklat darbe çatlağı yani.Bu şekilde kullanmaya devam edin.Yada tamponu boyatmanız lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Pastayla geçmez bunlar.Aracınızı park ederken farketmeden vurmuş olabilirsiniz.Yada tam tersi aracınız park halindeyken başkası vurmuştur.Bu çatlaklat darbe çatlağı yani.Bu şekilde kullanmaya devam edin.Yada tamponu boyatmanız lazım.

Ben aracı hiç vurmadım ama dediğiniz gibi şey olabilir. Aracın sadece ön sağ tamponda hafif park ederken sürtmeler var başka da kazası falan yok he bir kere parktan alırken önden darbe aldığını gördüm ama çok büyük değildi.

Orayı da yaptırmak lazım o da çıktı işin içine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Tampondaki Boya Çatlağı Nasıl Giderilir? olarak değiştirdi

Başkası da dokundurup tamponu esnettiyse olabilir. Benim aracın da da tam sizinki gibi bagaj giriş kısmında oldu böyle çatlaklar. Geçmiyor hiç bir şekilde. Ya boyatacaksın (Ben öyle yaptım.) ya da sadece oraya kaplama yapabilirsin gözünü rahatsız edip, uykunu kaçırmasın diye.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.07.2019 - 14:18 tarihinde, A.Coşar yazdı:

Başkası da dokundurup tamponu esnettiyse olabilir. Benim aracın da da tam sizinki gibi bagaj giriş kısmında oldu böyle çatlaklar. Geçmiyor hiç bir şekilde. Ya boyatacaksın (Ben öyle yaptım.) ya da sadece oraya kaplama yapabilirsin gözünü rahatsız edip, uykunu kaçırmasın diye.

Nasıl bir kaplama yapaiblirim ki üstad, boyama yaptırsam ilerde satmak istesem alıcıyı ikna etmek zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Doğukan Özçelik yazdı:

Nasıl bir kaplama yapaiblirim ki üstad, boyama yaptırsam ilerde satmak istesem alıcıyı ikna etmek zor.

Boyatmaktan çekinme. Ekspertiz raporunda tampon boyalı diye çıkmıyor. "Plastik" yazıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.