Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Navigasyon Yol Bilgisayarı Ekranında Gözükmüyor

Caner YC.

Soru

İyi günler herkese aracım 2014 1.6tdci titanium x tekno paket focus araçta navigasyon mevcut değildi forumdaki konuyu takip ederek aktif ettim sd card mevcut sync 2 ekranından navigasyon kusursuz çalışıyor fakat yol bilgisayarının olduğu ekranda navigasyon yönergeleri çıkmıyor youtubeda izlediğim videodaki araçlarda yol bilgisayarının bulunduğu yerde sağ sol dönüş işaretleri çıkıyordu forscanda bir şeyi eksik mi yaptık acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi

15632812511921844307740244638335.jpg

15632812697312730199569721202035.jpg

--3 dakika sonra eklendi--

Araç makyajlı kasa yeni kasa bu arada 

--7 dakika sonra eklendi--

Güzergah girip denenmiştir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Anlatıma ilave etmeyi unutmuşum. BCM'de

FoCCCus için

#172 Touchscreen seçeneğinin Colour TFT - DM8 with Navi olarak ayarlanması lazım. 

Forscan ile de BCM module configuration'da aynı ayar yapılabilir. Ancak tam karşılığını hatırlamıyorum. As-Built byte'ı 09 olan değeri yapabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O şekilde bi ayar bulamadım fakat kurcaladığımda fotoğraftaki gibi yol bilgisayarında gözüktüğünü keşfettim ben ise araba resminin olduğu yerde navigasyon olsun istiyorum izlediğim videodaki araçta o şekilde idi

15632839705478691614690425881749.jpg

--5 dakika sonra eklendi--

Önce forscan ile mevcut değeri 04 olarak değiştirdim daha sonra da bir arkafaşı tavsiyesiyle focusss ile dediğiniz seçeneği aktif ettim değişen bişi olmadı

--13 dakika sonra eklendi--

Bu şekilde olmasını istiyorum

Screenshot_20190716-171349676.jpg

--32 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Semih O. yazdı:

Anlatıma ilave etmeyi unutmuşum. BCM'de

FoCCCus için

#172 Touchscreen seçeneğinin Colour TFT - DM8 with Navi olarak ayarlanması lazım. 

Forscan ile de BCM module configuration'da aynı ayar yapılabilir. Ancak tam karşılığını hatırlamıyorum. As-Built byte'ı 09 olan değeri yapabilirsiniz. 

Son Eklediğim fotoğrafa bakabilir misiniz semih bey yorumunuzu bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet araç tekno paket şerit takip var şerit takip aktif değil ama murat bey sizinde konunuza baktım fakat hiç bişi anlamadım o rakamlardan :)) acemiyim ben henüz daha basit bi anlatımı yok mu şerit takip olan araçta göstergede navigasyon çıkmıyor mu 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Açıkcası bilmiyorum. Ama Tuncay çıkmıyor diyorsa öyledir. Sonuçta her ikisi de aynı alanı kullanacak.

Benim paylaştığım konfigurasyon dosyaları. Ipc ayarlaru. Bunu forscan ile yapabilirsiniz. Ama önce sizin araç ile aynı, fakat navi de olan bi şase bulmanız lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.