Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Balata Fiyatları

Önerilen Mesajlar

Merhaba 2014 focus 27000 kilometrede, fren balataları aşırı inceldi. Şu anda frenler doğru dürüst tutmuyor, ani fren bile yapamıyorum. Haliyle fren balatası (ön ve arka) değiştirmek için yetkili servisten fiyat aldım. 1200 lira etiket fiyatı üzerinden, 1020 liraya kadar bir indirim aldım. Ama yine de bu fiyat bana fazla geldi. Sizler yetkili servisten balata için nasıl fiyatlar almıştınız? Bugün pazar olduğu için tabi EROL otomotive de ulaşamadım. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ER-OL otomotivde orjinal ön arka balata takımı 500 lirayı geçmez.Sanayide 50-100 lira gibi bir işçiliğede balataları taktırırsınız.Tabi disklerinizin durumuna göre tornalanması gerekebilir.

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Balata Fiyatları olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.