Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 İthal Direksiyon Kutusunu Önerir Misiniz?

Harun Korkmaz

Soru

Merhabalar Focus ailesi işimden dolayı çok sık ziyaret edemediğim bu değerli sitede sizlere bilginiz dahilinde bir soru sormak istiyorum.2007 mk2 benzinli focusumun direksiyon kutusunu tamir edilemiyecek durumda olduğu için değiştireceğim yalnız fiyatlara ve güvenilirliğine çok aşina değilim.usta ithal kutuya 1450 tl fiyat verdi orjinali pahalı dedi bende sormadım fiyatını.Aracıma uzun süre binmeyi düşünüyorum Sizce ithal kutu beni üzer mi yoksa gözümü karartıp orjinal mi taktırmalıyım? Değerli tecrübeleriniz ve yorumlarınızı bekliyorum pazartesi aracı ustaya götüreceğim Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Servide orjinali 8.100  tl idi 3 ay önce bi arkadaş İçin sormuştuk.

--2 dakika sonra eklendi--

Erol otomotivde logosuz orjinal diye geçiyor muş 1800 tl 

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçen ay F3 aracına 4300 TL orijinal direksiyon kutusu taktırmış biri olarak, tamir, çıkma gibi riskleri almak istemedim. İthal kelimesine takıldım. Zaten hepsi ithal ve bildiğim kadarıyla yan sanayi yok. Tamir görmüş olabilir. Uzak durmak gerek bence. O kadar ucuz olması şüpheli. Not: Sadece kutu mu, yoksa komple set mi? 

IMG_20190612_083402.jpg

A.Coşar tarafından düzenlendi
Eksik anlama.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İthali takıldıktan sonra kaçırıyor diye 2,3 defa duydum. Ama orjinali de gerçekten çok pahalı. Eğer ustaya yaptıracaksanız, çok iyi bir ustaya yaptırın. İthalinin garantisi vAr bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.