Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifikasyon için ebay dan alışveriş kullanımı ( gerekebilir ) - internetten alışveriş

Önerilen Mesajlar

1. Kredi kartınızın internet şubesine girilir.

2. Sanal kart oluşturulur.(limiti düşük tutarsanız aklınızda süpheler azalır)

3. Paypal a üye olunur. ( sanal kart bilgileri girilerek) çoğu satıcı paypal üzerinde satış gerçekleştiriyor.

4. ebay a chrome kullanılarak üye olunur..Tarayıcı chrome seçmemizdeki neden sayfayı türkçeye çevirmesi.

5. ve alışveriş gerçekleştirilir. :claps:

6. Yalnız getirteceğiniz ürünün gümrüğe takılıp takılmayacağını önceden araştırın.yoksa bayağı masraflı oluyor.

100 $ ve üzerinde vergi alınıyo diyolar ama iyi araştırmak lazım.Yılbaşı ve bayramlarda bu oran artıyor.

Umarım alışveriş yapacaklar için yararlı olur.. Konuyu nereye açacağımı bilemedim.. :claps:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
17 dakika önce, Hüseyin Kılınç yazdı:

İyi akşamlar herkese

Ebay da alış veriş yapabiliyorsunuz yapan varsa veye bilgisi olan varsa cevaplarsanız sevinirim

Bu konuya ve bu link'e bakabilirsiniz :))

https://www.focusclubtr.com/topic/11316-ali-express-ile-alışveriş-bilgisi/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Hüseyin Kılınç yazdı:

İyi akşamlar herkese

Ebay da alış veriş yapabiliyorsunuz yapan varsa veye bilgisi olan varsa cevaplarsanız sevinirim

eğer başka sitelerden bulamıyorsanız. amazon aliexpress gibi ben yardımcı olurum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Hüseyin Kılınç yazdı:

bu ürün bitmiş ama şu varmış

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-MONDEO-FOCUS-FIESTA-BLUETOOTH-VOICE-CONTROL-MODULE-CS7T-14212-AB-/192114775786?hash=item2cbaeed6ea:g:UccAAOSwUKxYiis-

TR için kargo sorun demiş isterseniz sorayım

--0 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Ergün YILDIZ yazdı:

Paypal Türkiye operasyonları açıldı mı, Paypal ile işlem yapılamıyordu .

hesaplarım TR hesabı değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olcay kardeşim ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yaklaşık 2 ay önce Ankara da Tuncay Öner(Öner Otomotiv) gitmiştim.Elektrik bagaj amatisör yaptırdım ordan Elvan yedek parça çıda 12 adet çıkma modül denedik ikisini araba görmedi ama 10 modülle eşleşmedi.Kendim Konya da ikamet ediyorum yetkili 2 adet ford servisi var. ikisi de modülün arızalı olduğunu söylüyor.

Bu durumda bende kararsızım.Sağ olsun sizler gibi üye arkadaşlarımız özveriyle ve düşük maliyetle birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz bende bu durumda karasız kaldım.

Toplam maliyeti ne olur acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Hüseyin Kılınç yazdı:

Olcay kardeşim ilginiz için çok teşekkür ederim.

Yaklaşık 2 ay önce Ankara da Tuncay Öner(Öner Otomotiv) gitmiştim.Elektrik bagaj amatisör yaptırdım ordan Elvan yedek parça çıda 12 adet çıkma modül denedik ikisini araba görmedi ama 10 modülle eşleşmedi.Kendim Konya da ikamet ediyorum yetkili 2 adet ford servisi var. ikisi de modülün arızalı olduğunu söylüyor.

Bu durumda bende kararsızım.Sağ olsun sizler gibi üye arkadaşlarımız özveriyle ve düşük maliyetle birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz bende bu durumda karasız kaldım.

Toplam maliyeti ne olur acaba

£29.99 de TR ye kargo ücreti tutar demiş yani

90+30 = 120 Sterlin

herhangi bi durumda iade etme olursa kargo hariç %15 kesintiyle geri alırım diyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.