Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Burak Büyükaydınlı

Lpg Taktırmayı Düşünüyorum

Recommended Posts

Ps. Aracımı alalı 6 ay oldu aylık ortalama 1500km kullanıyorum. Lpg taktırmayı düşünüyorum bu konuyla ilgili deneyimi olan var ise yardımcı olursanız sevinirim. Çevremde zavoli, brc önerileri geldi taktırma başın ağrır , satarken zorlanırsın , hala taktırmadınmı diyenler var. Lpg ustaları sıkıntı olmaz diyor. Birde sizlerin fikrini alayım istedim. Şimdiden teşekkürler....

Bu arada club a yeni katıldım , herkese kazasız belasız günler dilerim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aynı araca ben taktırdım 6 ay kullanıp sattım gayet memnundum. SUV almak için sattım. Tek sorun subap daha geçen hafta arkadaşım 160k km de subapları yaktı. çelik ile değiştirdi şimdi sorun yok. Çok kafaya takılacak mevzu değil. Amortisman açısından atiker öneririm diğerlerinin pek bi mantığı yok bence. direk gidin takın özetle pişman olmassınız. Atiker grand işinizi fazlası ile görecektir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atiker grand yada lovato obd2 iyidir. Dert etmeyin. Yıllardır LPG kullanıyorum ve memnunum.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.