Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Basınçlı Yıkama Makinesi

Önerilen Mesajlar

Bosch AQT 35-12 kullanıyorum. Genel olarak memnunum ama basınç yeterli mi diye sorarsanız (120 bar) tartışılır ama benim işimi görüyor. Daha yüksek basınçtaki cihazlar arasında çok ciddi fiyat farkları var. 

--1 dakika sonra eklendi--

Bu arada ben 300 küsür liraya almıştım, onu da düşününce...

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben KL makina'nın 140 barlık olanını kullanıyorum. Sadece otomobil yıkamak için değil, halı da yıkadık, zemin de yıkadık, traktör de yıkadık, römork  falan da yıkadık, 6-7 senedir falan kullanıyorum. Öyle sakındığım falan da yok. Hatta basınçlı yıkama makinesiyle, makinenin kendisini bile yıkadım. ? Halen kullanıyorum. Sadece tetiğe basmadığım zamanlarda sanki tetiğe basıp çekmişim gibi "gıv,..........gıv..........gıv" şeklinde çalışmaya çalışıyormuş gibi bir durumu var. o problemi de makineyi kapatarak çözüyorum. 

İki farklı ucu var, birisi nokta halinde ya da dağıtarak atıyor, diğer uç ise yuvarlak ve döngülü bir şekilde suyu atıyor. 

İki ay kadar önce su giriş hortum bağlantısı kırıldı, serviste 45 TL fiyat istediler yeni bağlantı aparatı için, ben nalburdan 3 TL ye aynı vazifeyi gören başka bir aparat alarak sorunu çözdüm. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BOSCH Universal Aquatak 135 W/EE Basınçlı Yıkama 135 bar 

Karcher K 4 Full Control EU 130 Bar 1.8 kW Basınçlı Yıkama Makinesi

120 bar düşük geliyorsa bunlar biraz daha güçlü ikisininde fiyatı 1000 lira civarı hangisini tercih ederdiniz

kl pro bunlara göre çok uygun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

110 bar bosch kullanıyoruz 3 arkadaş ortak almıştık, belki 7-8 sene önce.. 2 kere arızalandı serviste yapıldı..

110 bar biraz düşük.. 120-130 bar ve 8 mt hortumlu bir cihaz alırsanız makina bir köşede dururken yerinden oynatmadan arabanın her tarafını yıkarsınız. bizim ki 6 mt, biraz sağa sola çekiştirmek gerekiyor.

bizim aldığımız bosch metal pompalı her bosch öyle mi bilmiyorum. karcherlarda plastik olanları var. diğer markalardan bilgim yok.

birde normal araba yıkamacılar gibi yelpaze aparatını kullanın, dönerli vidalama gibi püskürten başlıkla arabasının boyasını kaldıranı duymuştum. bazıları yazar.. yelpaze 120 bar, döner 130 gibi.. 

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.